Google

Emko 3710 kullanıyorum ve cihaz takılıp gidiyor

Başlatan Fatih Davulcu, 12 Nisan 2013, 14:52:40

« önceki - sonraki »
emko esm 3710 kullanıyorum
cihaz 2 gün doğru çalışsa 3.gün takılıp gidior 50 60 dereceleri buluyor acaba sorun nerdedir.
2. cihazı aldım ondada aynı sorunu yasıyorum
daha önce basına gelen arkadaslar varsa yardım beklıyorum. Mesajı Paylaş

White brahma
Susex
Köy Tavuğu
Bıldırcın
Keklik
  • Gösterim 3,473 
  • Makinedeki Isı
  • 2 Yanıtlar

Bende aynı termostatı kullanıyorum hiç sorun yaşamadım birde normal termometre ile kontrol ediniz ayrıca probu avucunuzun içine alın sıkıca bir kaç dakika tutun vucüt sıcaklığı yaklaşık 36,5 derece civarında  olduğuna göre bu değerlere yakın olmalı aşırı fark varsa iade etmelisin bu cihazların genelde 2 yıl garantileri oluyor Mesajı Paylaş
Hükümdar köylünün yumurtasını alırsa, adamları bütün tavukları alır. (Sadi)

simdi 3 gündür çalıştırıyorum makineyi boş vaziyette sıkıntı görünmüyorda yumurtlaları koydugumda baslıyor sapıtmaya
Mesajı Paylaş
White brahma
Susex
Köy Tavuğu
Bıldırcın
Keklik

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.