Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

ördeklerimi Ne Yapayım

Başlatan Zafer Yenidoğan, 16 Eylül 2015, 15:15:15

« önceki - sonraki »
merabalar ben 3  - 3.5 ay önce pazardan 2 adet ördek almıştım ama 2'side erkek çıktı yumurtamayacağına göre sizce 2 erkek ördeği ne yapmalıyım Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,470 
  • Ördekler
  • 7 Yanıtlar

İki üç ay daha bakıp büyütüp soguklarada yağlaninca kesin güzel bi pilav yapin Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

3 tane yetişkin ördek al yeni Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
İki üç ay daha bakıp büyütüp soguklarada yağlaninca kesin güzel bi pilav yapin
:D aynen görkem bey midemiz bayram etsin siz hiç ördek eti yedinizmi? güzelmi acaba eti Mesajı Paylaş

erkeklerden birini dişi ile takas edin.yavrulatıp büyütüp çogaltmanın zevkini yaşayın Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
erkeklerden birini dişi ile takas edin.yavrulatıp büyütüp çogaltmanın zevkini yaşayın
münür bey ördeklerim pekin çoğalmalrını sanmıyorum ama bide bizim buralarda cok ördek besleyen yok oda sıkıntı Mesajı Paylaş

pekin ördeklerinin gurka yattıgını duymuştum.yatmasa bile yumurtaları makinada çıkartıla bilir.ayrıca etide lezzetlidir. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

ilginiz için teşekkür ederim münir bey Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.