Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Sizce Hangi ırk?

Başlatan Bilal Çulhaoğlu, 18 Mart 2017, 17:23:27

« önceki - sonraki »
Selamın aleyküm abilerim. Ufak çaplı ekstra ek iş olarak max 75 100 tavuk bakmak istiyorum. Yalnız piyasa araştırması yaptım biraz sizinde fikrinizi almak istiyorum. Piyasada gerek civciv satımı ve yumurta satımı kolay olan hangi ırkı secmeliyim. Kuluçka makinam ve civciv kafesler im gayet kullanışlı. Kuluçka lik yumurta alıp bir an önce üretime geçmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Hayırlı işler dilerim Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,758 
  • Soru & Cevap
  • 5 Yanıtlar

Merhaba Bilal Bey Öncelikli olarak kendinizi tanisma bölümünden tanışma formatına uygun olarak tanıtmanız gerekmektedir Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Yardımcı olabilecek kimse yok mu? Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Selamın aleyküm abilerim. Ufak çaplı ekstra ek iş olarak max 75 100 tavuk bakmak istiyorum. Yalnız piyasa araştırması yaptım biraz sizinde fikrinizi almak istiyorum. Piyasada gerek civciv satımı ve yumurta satımı kolay olan hangi ırkı secmeliyim. Kuluçka makinam ve civciv kafesler im gayet kullanışlı. Kuluçka lik yumurta alıp bir an önce üretime geçmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Hayırlı işler dilerim

Bilal bey her geçen gün ülkemizde hobi tavukçuluğu artmaktadır. Piyasaya çıkmak malesef kolay olmuyor, her işte olduğu gibi rekabet süs tavukçuluğunda da fazlasıyla görülmektedir. Kendi bölgenizde tutulan hızlı satış yapabileceğiniz ırklar seçmenizde fayda olacaktır. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Aydınlattığınız için teşekkür ederim. Mesajı Paylaş

Bilal bey hobi ve revacta olan turler her geçen gün değişmekte bir iki yıl iyi paralara satilan bir ırk daha sonra cok cüzi rakamlara satılabilir. Eğer yumurta satmak için ciflik tarzı biyer işletecek seniz atak-s tavsiye ederim. Fakat süs hobi cinsleri besleyecekseniz o desikenlik gösterebilir .Aracunas,buff leghorn vs gibi farklı cinsleri takip etmeniz gerekebilir. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.