Google

Sahiplendirilecek Hazir Esli Takimlar

Başlatan Mehmet Yorulmaz, 18 Kasım 2016, 15:34:05

« önceki - sonraki »
ARKADAŞLAR DÜKKAN SIKINTIISI YUZUNDEN URETIM HANEMI BOSALTIP KAPATIYORUM TOPLAMDA 45 TAKIM YERLI KIRIK INGILIZ CEK YAVRULU YUMURTALI HAZIR ESLI TAKIMLARIM VAR YENI URETIM HANE KURACAKLARA MUKEMMEL BIR FIRSAT HEPSI GENC TAKIMLAR IRTIBAT 05364915978 MEHMET YORULMAZ İZMİR TORBALI TELFONLA BUTUN GEREKLI BILGI VE DETAYLAR VERILECEKTIR GEREKIRSE VIDEO FOTO VEYA CANLI YAYIN GOSTERIMIDE OLABILIR LUTFEN CIDDI ALICILAR IRTIBATA GECSIN SAYGILAR Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,066 
  • Muhabbet Kuşu
  • 1 Yanıtlar

Mehmet Bey ürünlerimizi  satmak istiyorum adlı bölümden satıcı formatına uygun olarak tanitmaniz gerekiyor.Aksi takdirde ilan kaldırılacaktır. .. Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.