Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

1 Tavuk 27 Civciv

Başlatan Tamer GÜL, 07 Haziran 2016, 23:36:32

« önceki - sonraki »
makineden çıkan 20 civcivi de sahiplenen tavuğumun 27 yavrulu hali.. Mesajı Paylaş

• Gösterim 5,681 
  • Doğal Kuluçka
  • 14 Yanıtlar

Maşallah çok hoş bir manzara sağlıklı bir şekilde hepsini büyütür inşallah Mesajı Paylaş

Maşallah. .. bereketini görün Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Sağlıkla yaşasınlar , maşallah ... Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Maşallah süper görünüyorlar Allah c.c. nazardan saklasın Mesajı Paylaş
İman ki o cevher ilahi ne büyüktür imansız olan paslı yürek sinede yüktür.
necip_sahin@mynet.com
Karabük / 1960 
Tel : 0 505 809 91 13
Beslediğim Canlılar : Jumbo, Albino bıldırcın,  Minyatür Habeş,  Serama

Maşallah, bereketli olsun. Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009906610975

Beslenilen Türler;
Light brahma, cüce koşin

Masallah

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesajı Paylaş

Maşallah , Büyük Tavuk iyi sahiplenmiş ben tavuğuma civciv gösteriyom ısırıyo hemen Mesajı Paylaş
Rhode Island Red !

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Maşallah , Büyük Tavuk iyi sahiplenmiş ben tavuğuma civciv gösteriyom ısırıyo hemen
Her tavuk kabul etmez.
Benim hin tavuğum bir vuruşta öldürdü civcivi  :)
Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

tavukta geçen yıl makina dan çıkmıştı. ilk kez annelik yapıyor acemi anlayacağınız.. Mesajı Paylaş

Maşallah Tamer bey . Mesajı Paylaş

maaşallah saglıkla büyürler inşaallah Mesajı Paylaş
05354504126
izmir karabağlar
bıldırcın ve tavuk

maşallah sağlıkla büyürler inşallah hocam 1 sorum olacaktı civcivleri tavuğun yanına gece mi braktınız yoksa gündüzmü  çünkü bazı tavuklar başka civcivleri kabul etmiyor Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
maşallah sağlıkla büyürler inşallah hocam 1 sorum olacaktı civcivleri tavuğun yanına gece mi braktınız yoksa gündüzmü  çünkü bazı tavuklar başka civcivleri kabul etmiyor

Mahmut bey gündüz bıraktım. ama hepsini aynı anda koymadım 2-3 gruplar halinde attım surun çıkarmadı.Civcivler 1 aylık oldular tavuk bıraktı artık onları kendi başlarına takılıyorlar artık. Güzel yanı hiç kayıp vermemem.. Mesajı Paylaş

Tamer Bey, maşallah. Çok mantıklı bir iş yapmışsınız. Yanlış görmedi isem tavuğun cinsi pleymut. Benim merak ettiğim civcivlerin şu an ki durumu nedir? Kaybınız oldumu acaba... Mesajı Paylaş
Herkes bahtının tahtında yaşar...

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.