Google

Tavuklarımla Bir Selfi Veya Selvi :=)

Başlatan Erhan Ak, 19 Ekim 2014, 11:38:14

« önceki - sonraki »
 Tavuklarımla bir selfi ... :) 

Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,518 
  • Üyelerimizin Kümesleri
  • 5 Yanıtlar

maşallah canlılarınız çok güzel onlarla iyi stress atıyorsunuz sanırım.
kümesinizde çok güzel Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Teşekkür ederim Münir Bey, onları çok seviyorum. Ama onların kümesiyle uğraşırken bel fıtığı oldum ve şimdi İstanbul'da tedavi oluyorum ve onları çok özledim. Mesajı Paylaş

Çalışma masamın üzerindeki 24 lük Brinsea da onlara kardeşler üretmekle meşgul oluyor, yumurtadan çıkan her civcivin vermiş olduğu keyif ağrı kesici yerine geçiyor. :=) Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Teşekkür ederim Münir Bey, onları çok seviyorum. Ama onların kümesiyle uğraşırken bel fıtığı oldum ve şimdi İstanbul'da tedavi oluyorum ve onları çok özledim.
çok geçmiş olsun.bel agrısını çok iyi bilirim.çok yakın zamanda bel kaymasından ameliyat oldum.platin takıldı şimdilik iyiyim.
bel fıtıgıda ameliyat ile düzeltiliyor.fakat işin ehli kişiler bel çekerek ameliyatsız fıtıgı geçirebiliyorlar,araştırdınızmı? Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Masallah Cok guzeller.
Emeginize saglik.
Bu apanzelerden varmi.
Bunlardan nasil temin edebiliriz. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.