Google

Küçükkuyu'daki Kümesimin Videosu

Başlatan Erhan Ak, 13 Ekim 2014, 17:56:27

« önceki - sonraki »
Çanakkale Küçükkuyu'da yaptığım kümesin video görüntüleri aşağıdaki linkten izlenebilir.

Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,929 
  • Üyelerimizin Kümesleri
  • 10 Yanıtlar

Emeğinize sağlık kümes güzel olmuş,yeride oldukça güzel yanlız kışın etrafına branda gibi birşey çekmeyi düşünüyormusunuz ? Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Maşallah Erhan abi. Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com

Maşaallah kümesiniz oldukça modern görünüyor.Ancak küçük yavrularla büyük tavukları aynı yerde bulundurmak hastalıkların büyüklerden küçüklere geçmesine sebep olabilir. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Masallah cok guzel olmus...gorunen o ki siz onlara onlara onlarda sizlere bakiyor... :-) Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Benim onlara baktığım doğru...uzaktan, İstanbul'dan kameradan bakıyorum. Zira kümesi yaparken bel fıtığı oldum, tedavi oluyorum. Mesajı Paylaş

Gecmis olsun,Allah sifalar versin,dikkat etmek lazim... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Uzaktan çok güzel görünüyor kümerler Erhan bey MaşALLAH.. Mesajı Paylaş

geçmiş olsun yolunuz Uşak a düşerse sizin beli bir çektirelim anında tedavi:))
Mesajı Paylaş

Çok güzel ve temiz olmuş. Gezinme alanları varmı? Mesajı Paylaş
Hobby Zaman öldürmek değil; Hayata zaman ayırmaktır..

info@saf-kan.com

Kemal Bey, gezinme alanları var ama yanlarında değilken çıkartamıyorum.Zira Kazdağları' ndaki şahin ve doğanlar bu anı bekliyorlar... Bir kaç hava saldırısını zararsız atlattık ama şansımızı zorlamayalım:=) Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.