Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

20 Mesajı Tamamladım

Başlatan Erhan Ak, 12 Ekim 2014, 18:39:32

« önceki - sonraki »
Sohbet, muhabbet derken 1 günde 20 mesajı tamamlamış bulunuyorum. Eşit bir üye olarak devam edecek olmak nasıl bir duygu bakalım, görelim... :D Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,727 
  • Sohbetten Muhabbet Doğar
  • 3 Yanıtlar

Erhan bey ''Sohbetten Muhabbet Doğar'' başlık altında açtığınız tek konu içerisine alt alta yazmak istediğinizi yazabilirsiniz arka arkaya yeni bir konu başlığı açarsanız diğer konular alta kayacaktır,Bilginize... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Sohbet, muhabbet derken 1 günde 20 mesajı tamamlamış bulunuyorum. Eşit bir üye olarak devam edecek olmak nasıl bir duygu bakalım, görelim... :D
eşit bir üye  olarak devam edecek olmak nasıl bir duygu bakalım.derken neyi kast ettiginizi anlayamadım biraz konuyu açarmısınız. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Hayırlı Olsun :D Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.