Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Çimuka ct 60 mı yoksa ct 90 mı

Başlatan Kadir Düzgün, 04 Mart 2015, 22:18:10

« önceki - sonraki »
Arkadaşlar sizlerin tavsiyelerine uyuyorum.İkinci el pd 60 c almıştım.Özellikle yalitımı zayıf olduğundan verim alamadım.Onu çıkım makinesi yapacağım.Gelişim için ct 60 ı düşünüyorum.Altında var mı fazla boşluk pd 60 ın conturn 30 ekleyecek.Yoksa ct 90 ımı alsam.Hangi model sizi memnun etti. Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,263 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 2 Yanıtlar

CT 90 C modeli alırsanız kombine makine almış olursunuz yani 2 raf gelişim en alt raf çıkım sepeti içindir buna kendinizdeki conturn rafı eklerseniz aynı anda 90 yumurtayı yükleme yapabilirsiniz.CT 90 SH yi alırsanız bu makine de 3 raf bulunmaktadır alt kısımda başka boşluğu yoktur elinizdeki rafı takamazsınız.Bana kalırsa 90 C modeli alıp elinizde ki rafıda değerlendirin derim hem 2 makine arasın da 70 TL bir fark mevcut... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

bana kalırsa ct120sh al ustam aralarında  100 tl cıvarı bır fark var  Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.