Google

italyan ligorinlerimin kümesinin yapımı

Başlatan çağatay kundakçı, 02 Mart 2015, 19:46:16

« önceki - sonraki »
arkadaşlar kümes yapmak istiyorsanız ölçüleri verebilirim ben kendim 5 tavuk yetiştiricem rahat bir kümes yapmak isteyene ölçüleride vericem belki kümes yapmak isteyene yardımcı olurum
yükseklik:1.50 m
genişlik:2 m
en:1.50 m
bana göre gayet güzel oldu fotoğraflarıda atıcam daha tel çevirme fırsatım olmadı Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,486 
  • Üyelerimizin Kümesleri
  • 14 Yanıtlar

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

Mesajı Paylaş

horoz varmı besleyeceğiniz tavuklar arasında ... kuluçkalık yumurta satarmısınız Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

horozum da var hepsi aynı yaştalar ama daha tavuklar yumurtlamıyor Mesajı Paylaş

2 tane dişi italyan ligorinim var 1 horozum 1 siyah 1 sarı tavuğum  var daha getiremedim cumartesi günü getireceğim bi aksilik çıkmazsa Mesajı Paylaş

bahar ayıyla beraber sıcaklıklarında yükselmesiye ve iyi bir bakımla yumurtaya geleceklerdir Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

aynen bende öyle düşünüyorum Mesajı Paylaş

kümesinizde gözüme bişi çarptı .atı için kullandığınız plastik oluklu atermitin, tahtayla birleştiği noktalarda yuvarlak boşluklar oluşuyor ya oraları sarı köpükle kapatmanızı tavsiye ederim çünkü sansar denilen illet hayvan oralardan bile girebiliyor Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

hocam bi not daha belirteyim plastik çatıyı kümese su akacak oluklardan çivilemişsiniz.çivilerin girdiği noktaları silikonlamazsanız içeri yağmur sızdırabilir.fotodan yanlışta görüyo olabilirim tabi Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Hocam civilerin basina plastik koyup caktik su akitmaz daha tam bitmedi haftaya tam bitecek kucuk eksikler var yavas yavas hallolucak tesekkur ederm ilginiz icin Mesajı Paylaş

ne demek ben kendim kümes yaparken bu küçük detaylardan çok zahmet çektim :) ondan sizede bi katkım olsun istedim :) Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Cok katkiniz oldu tesekkur ederm ilginiz icin Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.