Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

kedi saldırısı

Başlatan Ersin Ahmet YELKEN, 25 Eylül 2012, 16:05:30

« önceki - sonraki »
Merhaba
Dün öğleden sonra civcivlerime kedi saldırdı, bir tanesini yaralada, yaralı civcivim için ne gibi tedavi uygulayabilirim alt tarafında poposuna dogru bir yarası var
sürekli toprağın üzerinde yatıyor hiç haraket etmiyor
Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,847 
  • Tavuk
  • 2 Yanıtlar

Büyük ihimalle ölür abi o civcivler çok dayanıksız oluyor. Mesajı Paylaş

yara acık ise eczaneden antibiyotik li krem alın ve yarasına sürün benim de tavugumun birini diğer tavuklar didikleyerek öldürmüş dü ertesi haftaya bir tanesinide cok kötü yaralamıslardı oda öldü ölecek idi kesmeye de kıyamadım antibiyotikli krem alıp yarasına sürdüm iyilesdi tabi diyer tavuklardan ayırmak zorunda kaldım arkasında ki eti deriyi kemiğe kadar neredeyse bitirmişler yemişler simdi arkasında tüy yok ama hayvan cok saglıklı oldu saglıgına kavusdu Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.