Google

Makinemdeki ısı sorunu :( :(

Başlatan Soner Kırmaz, 23 Mart 2013, 20:24:07

« önceki - sonraki »
Abilerim , bir makine aldım , herşey yolunda iken termostat taki sorunu farkettim . Göstergeler yani ayarlar tamam nerede duracak nerede açacak hepsi ayarlı fakat üst sınıra ulaştığında durmasına rağmen sıcaklık artıyor . 39 a kadar geliyor . Aynı durum alt sıcaklık içinde geçerli 37.5 te yanıyo ama hala sıcaklık düşüyo . Allah rızası için yardım edin... Havalandırma mi sorunlu , prop mu sorunlu ki bunu pek sanmıyorum , yalıtım kötü desek adam önceden kullanmış . Yardım yardım yardım Mesajı Paylaş

Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN
  • Gösterim 4,827 
  • Makinedeki Isı
  • 5 Yanıtlar

Marka enda 1411 di sanırsam Mesajı Paylaş
Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN

http://youtu.be/KNGyBcQA9kQ (http://youtu.be/KNGyBcQA9kQ) Mesajı Paylaş

Havalandırması azda olsa fazla ama havalandırma deliğinin fazlalığın sıcaklığın düşmesine neden olurdu sorun termostatdda olabilir durduğunu gösteriyor olablir fakat yinede işlemeye devam ediyorda olabilir garip bir durum Mesajı Paylaş

Öncelikle aydınlatma ampül değil sanırım rezistans ise makina 37,7 kapatsa bile maalesef ısı hala yükselme yapar(rezistans tellerinden) bunuda dimmer keser. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

pid kontrollu termostat sart kulucka makınalarında senin makınanda kac adet ampul var ve watt degerleri ne fan calışıyormu ? Mesajı Paylaş
Doğaya  saygı  duy

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.