Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Aşılama

Başlatan mehmet çarık, 21 Mayıs 2015, 16:47:46

« önceki - sonraki »
 Benim 3 aylık 8 civcivim. 3 tane kaç aylık olduğu bilmediğim yeni yumurtlamaya başlayan tavuğum 17 tane 10 günlük civcivim ve 2 bıldırcınım var . Bu hayvanlarının hepsini aşılamak istiyorum ama bazı soruların var .
1. Şimdi aşı mevsimini?
2. New castle aşısı kuş gribine karşı korurmu?
3.Şimdi aşılasam bu aşı kaç güne aktif olur ve hayvanlarımı korumaya başlar?
4. 3 tane yeni yumurtlamaya başlayan tavuklarım daha önce hiç aşılanmadılar. Aşılarsam ölürlermi?
5. Bu 4 çeşit hayvana aynı anda nasıl bir aşılama yöntemi ile aşılayabilirim?
6. 1000 dozluk aşı yaklaşık kaç liradır?
Suya katılan aşının nasıl hazırlandığını Recep avının videolarından öğrendim. Sağolsun. Başka sorum olursa buradan sorarım . Yardım ederseniz çok sevinirim. Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,371 
  • Veteriner Köşesi
  • 2 Yanıtlar

Aşı mevsimi diye bir mevsim yoktur Civcivler 7 Günlükler aşılama başlar 16 haftalik olana kadar devam eder Newcastle aşısı kuş gribinden hiç korumaz diyemem ama köründe diyemem yumurtaya gelmiş tavuğu aşıyı ben tavsiye etmem daha önce hiç asilanmadiysa Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

1000 dozluk Newcastle asisi 25 tl Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.