Google

Çevirme sistemi mantıgını anlamış değilim

Başlatan Ömür Tabak, 14 Mayıs 2014, 15:42:52

« önceki - sonraki »
  bu videodakı gibi nasıl 45 derece sola sağa dönmesini saglıyacagız anlamadım. Motorun tam tur dönmesi gerekmiyormu? Mesajı Paylaş

• Gösterim 5,421 
  • Makinede Çevirme Sistemi
  • 8 Yanıtlar

siviç sistemı ile yapmıstıır  siviçe geldıgınde orda durur sıviç koymak isttemezsen bı zaman rölesilede oluyor cevırme sistemı benım makınam zaman rölesi ile dönuyor sıvıç olmadan  Mesajı Paylaş
TrakyaLı

imdadıma sen yetiştin abi :D termostatta zaman rölesi varda bu motor durmaz kı hepdöner onu nasıl ayarlıcaz Mesajı Paylaş

benım çevırme motorum çanak anten motoru ileri geri fonksıyonu ile cevırme yapıyorum ben  :) Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
benım çevırme motorum çanak anten motoru ileri geri fonksıyonu ile cevırme yapıyorum ben  :)
İyi fikir çevirme manuelmi otomatikmi.  ;) Mesajı Paylaş

2 şekıldede çalıstırma imkanım var  her zaman otomatıkte bırtek cıkım için manuelle alıyorum elle yumurtaları almak için Mesajı Paylaş
TrakyaLı

tam 45 derece mi dönüyor fuat abi bıde boyle olması gerekmiyormu: raf gelişim süresine kadar 2 saat 45 derece solda 2 saat 45 derece sağda kalacak.
Ama şöyle yapsak olurmu? raf 45 derece sağda veya soldayken 2 saatte bir birkaç tur 45 derece sağa ve sola çevrilcek boyle olurmu Mesajı Paylaş

Rafın 45 derece sağda yatık durması veya solda yatık durmasının hiçbir zararı yoktur.Fabrikasyon makınalardada 45 derece açı ile raflar bekleme yapmaktadır.Önemli olan yumurta embriyosunun 2 saatte bir hareket etmesi ve yapışmamasını sağlamaktır.Raf sisteminde swiç kullanılmamış L kol sistemi uygulanmış açı ayarlandıktan sonra gerisini Termostat zamanlayıcı yapıyor. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

2 dakika boyunca birkaçkez 45 derece sağa ve sola hareket etse olurmu 2 saatte bir . çok teşekürler recep bey ben hareket etmesının yetersız kalacagını sanıyordum. zorlanınca tersıne dönen motorlardan alarak zaman rölesiyle 2 saatte bir 2 dakika dönmesini sağlarım. 45 derece sağ ve sola dönmesi için engel koyarım gereklı yerlere böylece sağa ve sola hareket etmiş olur.
Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.