Google

Yarışma Sonucu

Başlatan Recep KELEŞLER, 01 Mayıs 2016, 20:04:29

« önceki - sonraki »
Arkadaşlar üyemiz Sefa Yıldız kural dışı oy kullandığı için puanı geçersiz olarak sayılmıştır.Kurallarımız arasında 3 kişiye zorunlu olarak oy kullanılması yazıyordu.Sefa bey sadece Mehmet Doğan isimli üyemize 5 puan kullanmış olup geriye kalan 2 oyunu kullanmadığı için puan GEÇERSİZ sayılmıştır.Bunun sonucu yarışmamızda aynı puanda 2 yarışmacı 1.ci çıkmıştır.Yönetim olarak Mehmet Doğan ve Murat Gülcek isimli üyelerimiz aynı resimler üzerinden sıfırdan yarışmaya katılacaktır.Oylama bugün aksam 21:00 da başlayacaktır.Yarışma 02.05.2016 saat 20:00 da sonlanacaktır.Oylamaya katılacak üyelerimiz 5 ve 4 puan üzerinden 2 yarışmacıya ZORUNLU olarak oy kullanması gerekmektedir.

DİKKAT YARIŞMAYA YENİ KURAL EKLENMİŞTİR.
*Yarışmacılara oy verecek üyelerin 30.04.2016 tarihinden önce siteye ÜYE olmuş olması gerekmektedir.Bu tarihten sonra sitemize üye olanların yarışmacılara vereceği oy SAYILMAYACAKTIR.Yarışmanın 3.sü kesinleşmiş olup Fatma Yiğit'dir hayırlı olsun...

Oylama Sıralaması;
1-Mehmet Doğan  29 Puan
2- Murat Gülcek    29 Puan
3- Fatma Yiğit      20 Puan
4- Suat Bozkurt   19 Puan
5- Muhammet Yıldırım 13 Puan
6- Kemal Alacan   10 Puan
Mesajı Paylaş

[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]
  • Gösterim 7,953 
  • Kümes Hayvanları Fotoğraf Yarışması
  • 22 Yanıtlar

tşkr ederim emeklerinize sağlık 3. olmakta güzel :) Mesajı Paylaş

Üçüncülüğünüz hayırlı olsun Fatma hanım :) Mesajı Paylaş
Light Sussex, Colombian Buff Brahma, Blue Laced Red Wyandotte.

çok tşkr ederim :) Mesajı Paylaş

yarışmaya katılan ve yarışmaya katılmayıp ta verdiği değerli oylarla müsabakaya icabet eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim dereceye giren arkadaşlarımı da canı yürekten kutluyorum... Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

çok tşkr ederim sizlerede tşkr ediyorum emeklerinize sağlık Mesajı Paylaş

Sonuçları şimdi gördüm çok sevindim.
Yarışmayı düzenleyenlere ,oylarıyla destek olanlara, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Fatma hanım tebrik ederim ,hayırlı olsun.
Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Tebrikler arkadaslar hayırlı olsun. Mesajı Paylaş

Yarışmacı arkadaşları tebrik ediyorum. Mesajı Paylaş

Kusura bakmayın okumamıştım cidden çok özür dilerim

Sent from my iPhone using Tapatalk Mesajı Paylaş
Rahibe fizan,Gümüş fizan,Light brahma,Light sussex ,kınalı keklik,Jumbo bıldırcın,çin bıldırcını,silver appanzel,isabel sabelpoot

çok çok teşekkürler arkadaşlar yeni yarışacak arkadaşlara başarılar dilerim :) Mesajı Paylaş

Yarışmada oylama süresi biraz daha uzun olsaydı keşke. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Yarışma Sonuçlanmıştır.
1.ci Mehmet Doğan   60 Puan
2.ci Murat Gülcek   57 Puan
3.cü Fatma Yiğit   20 Puan

NOT: Kazanan yarışmacıların özelden adres,telefon ve kişisel bilgilerini bana yazmaları rica olunur.Gönderilen hediyelerin KARGO ücreti ALICI tarafından ödenecektir,Bilginize... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Tüm Yarışmacı  ve oy veren arkadaslara teşekkür ederim . 1.ci 2.ci ve 3.cu arkadaslarada hayirli olsun. Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Yarışmaya sponsor olan, katılarak renk katan, oy veren, takip eden ve yarışmayı düzenleyen herkese teşekkürler. Umarım sitemiz bundan sonra daha aktif ve hareketli olur. Mesajı Paylaş
Light Sussex, Colombian Buff Brahma, Blue Laced Red Wyandotte.

teşekkürler tüm kazananları tebrik ederim emekleri geçenlere teşekkür ederim Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Yarışma Sonuçlanmıştır.
1.ci Mehmet Doğan   60 Puan
2.ci Murat Gülcek   57 Puan
3.cü Fatma Yiğit   20 Puan

NOT: Kazanan yarışmacıların özelden adres,telefon ve kişisel bilgilerini bana yazmaları rica olunur.Gönderilen hediyelerin KARGO ücreti ALICI tarafından ödenecektir,Bilginize...

Değerli forumdaşlarım;
Öncelikle forumu takip ederek bizlere oy ,foruma hayat veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Böylesine uğraş isteyen bir görevi üstlenerek bize bu sevinci yaşatan tüm forum yönetim ekibine ve onları yanlız bırakmayarak destekleyen tüm sponsorlara ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.
Forumlar eskiye nazaran daha az kullanılıyor. Böyle güzelliklerle inşallah ilgiyi de arttırmış oluruz.
Katılımın daha çok olduğu sonraki yarışmalarda görüşmek dileğiyle, selamlar.
Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Kazananları tebrik ederim. Inşallah bu yarışmalar sürekli devam eder. Mesajı Paylaş
www.kuluckadunyasi.com

Yarışmaya katılan ve dereceye giren arkadaşları tebrik ediyorum. Tüm kümeslerimizi Allah nazardan saklasın. Mesajı Paylaş

Yarışmanın düzenlenmesinde büyük emek sahibi olan Recep Keleşler kardeşime. Sponsor olarak desteklerini hiç bir zaman biz amatörlerden esirgemeyen Çimuka firması yetkilelerine ve Lütfi Mutlu ya, ayrıca gerek yarışmaya katılarak gerek oy kullanarak desteklerini esirgemeyen bütün üyelerimize. Teker teker herkese teşekkürlerimi sunarım.
    Biraz Oscar ödül töreni konuşmasını andırdı ama hakkınızı helal edin. :-)
    Önümüzdeki yıllarda tekrarlanması dileği ile sevgi ile kalın.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Arkadasları tebrik ederim... Mesajı Paylaş

teşekkür ederim :) Mesajı Paylaş

Herkese hayırlı olsunn 😀 Mesajı Paylaş
zor yola kolay insanlarla çıkılmaz...

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.