Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Koyun keçi yemlikleri

Başlatan atila aydın, 17 Mart 2012, 01:12:56

« önceki - sonraki »
İlgili arkadaşlara tavsiyem koyun ve keçide yem zaiyatı hiç küçümsenmeyecek kadar büyük linkteki yemligi kullanarak sorunu 0 a indirdim hem hijyenik hemde büyük tasarruf saglıyor
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Mesajı Paylaş

• Gösterim 9,584 
  • İnek,Koyun,Keçi Vb.
  • 8 Yanıtlar

Buda benim keçilerimden bir görüntü
Mesajı Paylaş

MAŞAALLAH Atila abi güle güle besle çok güzeller, şu baştaki oğlak sanki biraz saanene ben ziyo yoksa ben mi öyle gördüm :) Mesajı Paylaş
77 Yalova

Yok abim saanenle hiç bir alakası yok "bunu bonus aldım ufak kalmıştı toparlayacak inşallah"...saanen heryerimize bulaştı malesef ama en ufak bir belirti görsem uzaklaştırırım....fakat sende haklısın okadar iç içe geçirdilerki olayı ..küpeleyen veterinerde ırklar konusunda tecrübeli bir arkadaş...maltıza şüphe getirecek bir keçi yok dedi..fakat bunlardada illaki vardır karışıklık...tekeye çok güveniyorum 1.5 yaş üstünde ve nesli tükenmişlerden...100 kg ramın üstünde yer sallanıyor yürürken Mesajı Paylaş

Evet teke zatan resimde gürülüyor MAŞAALLAH  dişilerin iki katı Mesajı Paylaş
77 Yalova

Bu hayvanı tutmak için 2 hafta ugraştık dagda ..eve getirdigimizde hanımda bende umudumuzu kestik çünkü yanına yaklaşmayı bırak göründügün an bile ahırı sökecek gibi oluyordu....şimdi bu keçi ismi ile seslendigimde omuzlarıma yaslanıyor... sevgi hiç bir yerde karşılıksız kalmıyor... Mesajı Paylaş

Evet abi öyle bu hayvanların sevgiside bibaşka oluyor ama insan ayrılmaya kıyamıyo sonra.Ben çocukken bizim burda birisinde keçiler vardı bende hayvanları sevdiğim için oğlaklarla oynardım hep gelip kucağıma yatarlardı Mesajı Paylaş
77 Yalova

Atila hocam, hepsinin maşallahı var..yerleri de çok güzel olmuş..:) Mesajı Paylaş

Sagolun ismet abi....Bu arada Tekeyi mayıs ayında damızlık yapmak isteyene satacagım ben böyle bir teke için Türkiyenin heryerine giderim...sürü kalitesini artırmak için bulunmayacak bir fırsattır...kesmemek şartı ile.... Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.