Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Enjektör Yutan Tavuğa Ameliyat

Başlatan Recep KELEŞLER, 19 Aralık 2014, 09:36:05

« önceki - sonraki »
Atak-s benzettim ben tavuğu ama alkışlanacak bir durum,başkası olsa keserdi kesin. :)

http://www.youtube.com/watch?v=rKanfHWMeS0 Mesajı Paylaş

[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]
  • Gösterim 3,767 
  • Kümes Hayvanları Genel
  • 5 Yanıtlar

Benimde bir ara Yarkamın boğazını yırtıcı bir hayvan yırtmıştı yediği cıkıyordu kursağından bende diktim iyileşti :) Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

helal olsun valla, alkışlanacak bır durum, hayvan sevgısı bu olmalı.baskası olsa keserdı mumdar gıtmesın dıye.tuncaybey sızdede elbecerısı , amelıyat bılgısı mevcutmus,tebrıkler elınıze saglık. Mesajı Paylaş
+905444234318

www.kuluckadunyasi.com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
helal olsun valla, alkışlanacak bır durum, hayvan sevgısı bu olmalı.baskası olsa keserdı mumdar gıtmesın dıye.tuncaybey sızdede elbecerısı , amelıyat bılgısı mevcutmus,tebrıkler elınıze saglık.
Bu işi yapıyorsan el becerin olacak ve herseyi okunduğu gibi değil bazen icinden gelen o sevginin verdiği merhametle yapacaksın ki yaptığın işi eziyet değil zevkle yapasın ;) Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Bu işi yapıyorsan el becerin olacak ve herseyi okunduğu gibi değil bazen icinden gelen o sevginin verdiği merhametle yapacaksın ki yaptığın işi eziyet değil zevkle yapasın ;)

Güvercin beslediğim dönemde Alıcı Kuş (Atmaca) gelir,en gözde taklacı güvercinlerime vururdu.Bazen alamayıp yere düşürürdüğü zaman,bende çok gursak ve derin yaraları kendim iğne iplik ile dikerdim.Hayvan sevgisi bambaşka bir duygu.Hayvan sevmeyen birisinden merhamet ya da insan sevgisi beklememek lazım... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Güvercin beslediğim dönemde Alıcı Kuş (Atmaca) gelir,en gözde taklacı güvercinlerime vururdu.Bazen alamayıp yere düşürürdüğü zaman,bende çok gursak ve derin yaraları kendim iğne iplik ile dikerdim.Hayvan sevgisi bambaşka bir duygu.Hayvan sevmeyen birisinden merhamet ya da insan sevgisi beklememek lazım...
Aynen Recep'im Bu yuzden çocuklarımıza da küçük yaşlarda evcil hayvanlar besleyerek onlara da bu sevgiyi merhameti aşılamak lazım ki insana olan sevgiside insanlığıda ölmesin ... Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.