Google

Satilik Hazir EŞ Takimlar Yerli Kirik Cek

Başlatan Mehmet Yorulmaz, 22 Ekim 2016, 17:27:42

« önceki - sonraki »
01-) IRKI:YERLİ İNGİLİZ KIRIGI CEK

02-) CİNSİYETİ: ERKEK DİŞİ

03-) YAŞI:BİR İLA İKİ YAS ARALIGINDA

04-) SAĞLIK DURUMU:COK İYİ

05-) BİLEZİK NO:TKF VEDE KENDIME ÖZEL DERNEK NUMARALI

06-) FİYATI:  45 TAKIM VAR ELIMDE ALINACAK ESE VEDE IRKA GORE DEYISIR

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ:SATILANA KADAR

08-) SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR:GELIP TESLIM ALABILECEK OLAN HER ILE GONDERIM YOKTUR

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: GONDERIM YOK YER IZMIR TORBALI

10-) İRTİBAT TELEFONU:05364915978

11-) MAİL ADRESİ:asporcem@hotmail.com

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ:7\24

13-) AÇIKLAMALAR:üretime bi üre ara veriyorum vede hazır es takımlarımı satıyorum ıkı ıs oldugundan haylı bı yoruldum ayrıca sankı atla deve kazanıyormusuz gıbı dukkan kıralıktı 300 den 500 tl ye cıktı dukkandan cıkcamda gereklı dahada acıklama telefonda veya yuz yuze gorusmede verılecektır
14-) RESİMLER tel no verırsenız vatsaptan gonderım yapabılırım bılgısayarımda resım yok Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,197 
  • Muhabbet Kuşu
  • 1 Yanıtlar

Mehmet Bey öncelikli olarak tanisma bölumunden tanisma formatina uygun bir şekilde kendinizi tanıtmanız gerekmektedir.Daha sonra ürünü veya canlıyı satmak istiyorum adlı bölümünden satış formatına uygun olarak satışa sunmaniz gerekmektedir.Aksi takdirde format dışı açtığınız satis konusu silinecektir. Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.