Google

eksantrık ıle cevırme sıstemı yardım lütfen

Başlatan serkan selvi, 10 Şubat 2013, 20:05:10

« önceki - sonraki »
bakın bu eksantrık yada sanzıman olayıo cok kafa karıstırıcı bir uygulama elimde 30 cm 40 cm
raflar var 2 adetkısa kolu 10 cm uzun kolu 20 cm yaptım uzun kolu rafın bas tarafına taktım sola tam 45 derece acı verıyor dönerken ama sag tarafa olmuyor duz bır sekılde beklemeye devam edıyor motor donuyor uzun kolu rafın nersıne takarsam her ıkı tarafada aynı 45 derecelık acıyı verırım....

İYİ FORUMLAR Mesajı Paylaş

Doğaya  saygı  duy
  • Gösterim 4,186 
  • Makinede Çevirme Sistemi
  • 3 Yanıtlar

cok basit bir olaymış cözmem biraz zamanımı aldı her iki tarafada 45 derece acı vermeyı basardım motorda hiç zorlanmıyor Mesajı Paylaş
Sevgiyle yapılan her iş sonunda mutluluk getirir.

uzun kolu rafın merkezine cok yakın 5cm gibi baglayın bende bu sisteme gectim motor hıc zorlanmadan calısıyor 45 derece acıyı uzun kolun uzunlugu belırlıyor rafın basında olmaz yerını degıstırın uzun kolun hersey normale döner. ben öyle yaptım kolay gelsin. Mesajı Paylaş
Sevgiyle yapılan her iş sonunda mutluluk getirir.

bu cevirme sistemini uyguladim su an makinada yumurta var cikimdan sonra video cekip burda paylasirim swic takmaya gerek yok bu sistemde Mesajı Paylaş
Doğaya  saygı  duy

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.