Google

Kenan BAKIRSEVER (Kümesimden birkaç fotoğraf)

Başlatan kenan bakırsever, 04 Şubat 2012, 19:35:46

« önceki - sonraki »

Bunlar sadece birkaçı, Kar kalktığında yeni fotoğraflar yükleyeceğim. Mesajı Paylaş

Tepebaşı/ESKİŞEHİR
0 544 521 15 93
burakyi@hotmail.com
  • Gösterim 9,774 
  • Üyelerimizin Kümesleri
  • 15 Yanıtlar

Kenan bey masallah cok güzeller Allah nazardan saklasın güle güle besleyin yeni resimleri dört gözle bekliyoruz :) :) :) Mesajı Paylaş

Maşşallah oldukça iri görünüyor brahmalarınız.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Maşallah hepsine. Birşey itiraf etmek istiyorum. Bu paçalı tavukları nedense hiç sevemedim. Nedenini bilmiyorum. :) :) Bunların yumurtaları diğer tavuklarla aynı mıdır? Yoksa ufak mıdır?

Mesajı Paylaş

9-10 aylık kendi üretimim horozlarım.

Mesajı Paylaş
Tepebaşı/ESKİŞEHİR
0 544 521 15 93
burakyi@hotmail.com

Massallah bunlar ne güzel seyler böyle. Allah nazardan korusun. Mesajı Paylaş

MAŞAALLAH  hepsi çok güzel , ALLAH nazarlardan saklasın Mesajı Paylaş
77 Yalova

Hepinize çok teşekkür ediyorum.ALLAH daha iyilerini size nasip etsin. Mesajı Paylaş
Tepebaşı/ESKİŞEHİR
0 544 521 15 93
burakyi@hotmail.com

Ahmet Bey çok teşekkür ederim.Fotoğrafları çok küçük bir alanda çekmek zorunda kaldım.Bahçenin büyük bölümünde 1 m.nin üstünde kar var, ancak hayvanlar gezinebilsin diye küçük bir bölümünü açabildim.Fotoğraf makinem CANON PowerShot 120IS.Tam anlamıyla profesyonel bir makine değil ama performansından memnunum. Mesajı Paylaş
Tepebaşı/ESKİŞEHİR
0 544 521 15 93
burakyi@hotmail.com

Her şey gönlünüzce ve istediğiniz gibi olsun. Ne diyelim, hepsine maşallah, Allah (c.c) nazarlardan korusun. Mesajı Paylaş

Çok güzeller Kenan Abi. Umarım yakından da görürüm bunları:)
Mesajı Paylaş

Kenan abi bu işi hakkı ile yapanlardan biridir. Maşşallah çok kaliteli hayvanları var.

Mesajı Paylaş

Çok güzeller Maşaallah  :) Mesajı Paylaş
Büyük adam olmaya gerek yok, adam olalım yeter...

Arkadaşlar güzel temennileriniz için çok teşekkür ediyorum. Mesajı Paylaş
Tepebaşı/ESKİŞEHİR
0 544 521 15 93
burakyi@hotmail.com

maşallah çok güzel ve heybetliler allah nazardan saklasın Mesajı Paylaş
herşey cücükler için

maşallah
çok güzeller Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.