Google

çevirme sistemleri bilgilendirme (şemalı)

Başlatan Ali Alsay, 07 Ağustos 2013, 11:37:48

« önceki - sonraki »
1. modelimiz

[IMG]http://i40.tinypic.com/smrsxl.png[/img]
Mesajı Paylaş

*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com
  • Gösterim 9,385 
  • Makinede Çevirme Sistemi
  • 11 Yanıtlar

2. modelimiz
[IMG]http://i44.tinypic.com/241810l.png[/img]
Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

www.kuluckadunyasi.com

Hobi amaçlı el becerisi olanlar için bilgilendirme amaçlı yayınlanmıştır.Kolay gelsin. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

Paylaşım için çok teşekkürler Ali bey. elinize, emeginize sağlık. Mesajı Paylaş
[move]Herkes korktuğundan kaçar, yalnız Allah'tan korkan ona koşar.

bişey değil muhammed bey bilgiyi paylaşmamak egoistlik olurdu zaten bende burda çok şey öğrendim. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

Ali bey müsadenizle konu altında bu çevirme sisteminide vermek istiyorum

Mesajı Paylaş
Eski insanlar birbirine ilâçtı.<br />Günümüz insanı ise devâsız bir dert. . .

fazlı bey çift yönlü motorun şemasını vermişsiniz.Bu sistemde eksantrik olmasa da oluyor.Ama benim çizdiklerimin motorlarına hangi motoru bağlarsanız bağlayın.Sıkıntı olmuyor Nette satılan hazır takımlarda genelde tek yön ucuz olan motorlar var.Buda onun bağlantı seması

Not:İnternetten alıntıdır. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

bu konuda benim takıldığım bi nokta var onu sormak istiyorum.
çift yönlü motoru zaman ayarlı priz ve siviç aracılığıyla bağladığımızda;
motor sol tarafa 45derece açıyla çalıştı sivic devreye girdi ve durdu.
bu esnada timer in 15 dk yı doldurmasını bekliyor mu yoksa elektrik diğer siviçe geçip ters tarafamı çeviriyor? Mesajı Paylaş
Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana 1 yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur. Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur. Konfüçyüs

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
bu esnada timer in 15 dk yı doldurmasını bekliyor mu yoksa elektrik diğer siviçe geçip ters tarafamı çeviriyor?

Timer yani zamanlayıcıya siz kaç dakikalık çevirmesi gerektiğini girerseniz o dakika bitimine kadar sağa sola dönüş yapmaktadır.Sorunuzun cevabı siviç durdurup tekrar ters yöne dönmesini sağlamaktadır. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

bu esnada timer in 15 dk yı doldurmasını bekliyor mu yoksa elektrik diğer siviçe geçip ters tarafamı çeviriyor?

Timer yani zamanlayıcıya siz kaç dakikalık çevirmesi gerektiğini girerseniz o dakika bitimine kadar sağa sola dönüş yapmaktadır.Sorunuzun cevabı siviç durdurup tekrar ters yöne dönmesini sağlamaktadır.

peki saatte 1 tek tarafa dönme işlemini siviç aracılığıyla yapanlar nasıl bi işlem izliyolar acaba;? Mesajı Paylaş
Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana 1 yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur. Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur. Konfüçyüs

Timer yani zamanlayıcıya siz kaç dakikalık çevirmesi gerektiğini girerseniz o dakika bitimine kadar sağa sola dönüş yapmaktadır.Sorunuzun cevabı siviç durdurup tekrar ters yöne dönmesini sağlamaktadır.

peki saatte 1 tek tarafa dönme işlemini siviç aracılığıyla yapanlar nasıl bi işlem izliyolar acaba;?
eksantrik sistemi kullanılarak. Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

peki saatte 1 tek tarafa dönme işlemini siviç aracılığıyla yapanlar nasıl bi işlem izliyolar acaba;?
eksantrik sistemi kullanılarak.
[/quote]

ali bey siteye yabancıyım uygulamanın linki veya fotusu varmı acaba?
[/quote]

üstteki çizimler haricinde tabi :) Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.