Google

Makinama sonunda kavuştum Cimuka CT120 SH modeli

Başlatan yavuzalpay, 07 Şubat 2013, 17:15:29

« önceki - sonraki »
Makinam bugün elime ulaştı  cimuka CT120 SH modeli.Çalıştırır çalıştırmaz makinayla ilgili tüm düşüncelerimi siz degerli kuluçka dünyası üyeleriyle paylaşacağım.bakalım cimuka bize neler yapacak hep birlikte göreceğiz.

Yanlız şunu ayrıca belirtmek istiyorum cimuka yetkilileri gerçekten çok ilgililer.Bıkmadan usanmadan dinliyor ve size cevap üretiyorlar.Umarım ilerleyen zamanda'da bu ilgi ve alakaları devam eder.

Ayrıca İLYAS ŞEN beye de vermiş olduğu bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim. Mesajı Paylaş

Hayvan ölür semeri kalır; insan ölür eseri kalır.
  • Gösterim 18,585 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 32 Yanıtlar

Hayırlısı olsun bizede dün ct120c modeli geldi hepimizin çıkımınız bol olur inşallah kolay gelsin. Mesajı Paylaş
Evren Şair - İzmir
www.resifbolgesi.com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Hayırlısı olsun bizede dün ct120c modeli geldi hepimizin çıkımınız bol olur inşallah kolay gelsin.

TEŞEKKÜR EDERİM EVREN BEY. ALLAH  HEPİMİZİN  YOLUNU AÇIK ETSİN. Mesajı Paylaş

Allah hayırlısıyla kullanmak nasip etsin.. Mesajı Paylaş
https://www.facebook.com/pages/Hayvanlar-Alemi-Tavuk%C3%A7uluk/539132816158278

Hayırlı olsun...
Mesajı Paylaş
Istanbul K.çekmece
0538 939 36 61

hayırlı olsun.iyi bir seçim ALLAH emeklerinizi boşa çıkartmasın. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Allah hayırlısıyla kullanmak nasip etsin..

Amin banu hanım; Yüce mevlamdan tek dilegim , cümlemizin emeklerini kabul eylesin. Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun...

Amin salih bey darısı olmayanlara daha iyisi olsun Mesajı Paylaş

hayırlı olsun.iyi bir seçim ALLAH emeklerinizi boşa çıkartmasın.

Amin mehmet bey . Mesajı Paylaş

Hayirli olsun yavuzbey guzel makinedir onlar bende aynisini yapicam malzemem var fakat sizden ricam olucak birkac resim istirham edicem fan rezistans bolumu ve aluminyum kosebentlerin resimleri ve ic olculeri.ricam kabul ederseniz cok tsk ederim etmesenizde tsk ederim saygi duyarim . S_terzioglu@hotmail.com bu arada ben ist siz? Mesajı Paylaş

Yavuz bey hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanızı dilerim. İnşallah sizi mutlu edecek sonuçlara imsa atar. Saygılar.
Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

hayırlı olsun Mesajı Paylaş
Yunus Emre ÖNDÜL
BİTLİS MERKEZ
0506 926 25 94

Hayirli olsun yavuzbey guzel makinedir onlar bende aynisini yapicam malzemem var fakat sizden ricam olucak birkac resim istirham edicem fan rezistans bolumu ve aluminyum kosebentlerin resimleri ve ic olculeri.ricam kabul ederseniz cok tsk ederim etmesenizde tsk ederim saygi duyarim . S_terzioglu@hotmail.com bu arada ben ist siz?

Teşekkür ederim. Tabiki şakir bey memnuniyetle paylaşırım.en kısa zamanda mail adresinize göndereceğim.saygılar bizden. Mesajı Paylaş

hayırlı olsun

Teşekkür ederim. Mesajı Paylaş

Yavuz bey hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanızı dilerim. İnşallah sizi mutlu edecek sonuçlara imsa atar. Saygılar.

Çok teşekkür ederim ilyas bey.Yüce mevlam hayırlısından nasip eder inşallah .
Saygılar bizden ilyas bey. Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun kardeşim makinenizin detaylı  resimlerini eklerseniz ( Havalandırma delikleri kaç adet nekadar büyüklükte makinenin hangi kısmında gibi)  çok memmun olurum Mesajı Paylaş
Hükümdar köylünün yumurtasını alırsa, adamları bütün tavukları alır. (Sadi)

Hayırlı olsun darısı başımıza işallah Mesajı Paylaş

Hayirli olsun yavuzbey guzel makinedir onlar bende aynisini yapicam malzemem var fakat sizden ricam olucak birkac resim istirham edicem fan rezistans bolumu ve aluminyum kosebentlerin resimleri ve ic olculeri.ricam kabul ederseniz cok tsk ederim etmesenizde tsk ederim saygi duyarim . S_terzioglu@hotmail.com bu arada ben ist siz?

Teşekkür ederim. Tabiki şakir bey memnuniyetle paylaşırım.en kısa zamanda mail adresinize göndereceğim.saygılar bizden.

şakir bey resimleri yüklemek istiyorum fakat cep tel.  bağlandığım için resim yüklemek bayağı sıkıntılı görülüyor.işlerimden fırsat bulup en kısa  zamanda masaüstü bir bilgisayardan sizlere aktaracağım. ama makinayla ilgili bilgiye acil ihtiyacınız varsa akşam 19:30 sonra istediğiniz saatte beni cepten arayın gerekli bilgiyi sizlerle paylaşayım 
cep: 0542 467 7000 Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun kardeşim makinenizin detaylı  resimlerini eklerseniz ( Havalandırma delikleri kaç adet nekadar büyüklükte makinenin hangi kısmında gibi)  çok memmun olurum

ismail bey resimleri yüklemek istiyorum fakat cep tel.  bağlandığım için resim yüklemek bayağı sıkıntılı görülüyor.işlerimden fırsat bulup en kısa  zamanda masaüstü bir bilgisayardan sizlere aktaracağım. ama makinayla ilgili bilgiye acil ihtiyacınız varsa akşam 19:30 sonra istediğiniz saatte beni cepten arayın gerekli bilgiyi sizlerle paylaşayım 
cep: 0542 467 7000 Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun darısı başımıza işallah

çok teşekkür ederim ogün bey MEVLAM daha iyisini nasip eder inşallah. Mesajı Paylaş

yavuz bey beni kırmadığınız için ayrıca tşk ederim. benim  öncelikli hedefim devekuşu  idi ne yapaksın diye sorarsan tamamen merak hani keklik çıkardık bıldırcın tavuk derken  devekuşu da  çıkarabilirmiyim sevdasına düştük bu yollara valla işe yararmı  yaramazmı bilmiyorum  doğrusu ama dedima herşeyin  bası kısmet diye. Mesajı Paylaş

şakir bey,makina devekuşu yumurtasını çıkardı diyelim.devekuşuna bakabilecekmisiniz. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Makinaya 110 adet  Atak-s       10 adet dew brahma yukledim
Ya ALLAH dedim.02 mart günü allahtan bir aksilik çıkmazsa  cikimlar başlayacak. Mesajı Paylaş

yavuz bey beni kırmadığınız için ayrıca tşk ederim. benim  öncelikli hedefim devekuşu  idi ne yapaksın diye sorarsan tamamen merak hani keklik çıkardık bıldırcın tavuk derken  devekuşu da  çıkarabilirmiyim sevdasına düştük bu yollara valla işe yararmı  yaramazmı bilmiyorum  doğrusu ama dedima herşeyin  bası kısmet diye.

Şakir bey resimden önce makina ebatlarını yazıyorum
Yükseklik 60cm genişlik 36cm derinlik 54cm yanlız bu makinanın dıştan ölçüleri.  Arka kapağını ortasinda 1 adet fan motoru fan motorunun arkasında yuvarlak bir rezistans, nem makinası yandan tam fan motorunun önüne nem  üflüyor.ve tüm bunları organize eden üstte kontrol paneli. Mesajı Paylaş

Makinam bugün elime ulaştı  cimuka CT120 SH modeli.Çalıştırır çalıştırmaz makinayla ilgili tüm düşüncelerimi siz degerli kuluçka dünyası üyeleriyle paylaşacağım.bakalım cimuka bize neler yapacak hep birlikte göreceğiz.

Yanlız şunu ayrıca belirtmek istiyorum cimuka yetkilileri gerçekten çok ilgililer.Bıkmadan usanmadan dinliyor ve size cevap üretiyorlar.Umarım ilerleyen zamanda'da bu ilgi ve alakaları devam eder.

Ayrıca İLYAS ŞEN beye de vermiş olduğu bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.
hayırlı olsun inşallah beninkide sağ salim gelir hayırlı çıkımlar ALLAH emeğini boşa çıkarmasın Mesajı Paylaş
facebook 4K kuluçka

Ayrıca İLYAS ŞEN beye de vermiş olduğu bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.

hayırlı ugurlu olsun ınş. Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullanın bol çıkımlar inşallah.
Mesajı Paylaş
[move]Herkes korktuğundan kaçar, yalnız Allah'tan korkan ona koşar.

Cep tel. Resim Yüklemek için verdiğim ugras. Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullanın bol çıkımlar inşallah.
Teşekkür ederim muhammet bey.amin cumlemize inşallah. Mesajı Paylaş

herkese çok teşekkür ederim darısı ve daha iyisi cümlemize Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.