Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Horozun Cinsi Nedir Acaba?

Başlatan Onuralcakir, 01 Ocak 2013, 18:16:58

« önceki - sonraki »
S.a arkadaslar gecen sene istanbuldan gelen pacali horozla benim köy tavuklarım cifleşti ve kulucka makinamda cıkardım ve cıkan civciler  pacalıydı ama horozun bacak tüyleri büyümüyor sebeb nedir ? 7 aylık 3 3.5 kg civarı kilosu

[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img]

[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img]

[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img] Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,743 
  • Tavuk
  • 2 Yanıtlar

Light brahma kanı var ancak 2. melez yani pacasız bi tavuk X light brahma çıkan melez yavru X pacasız bi tavuk daha  :) Mesajı Paylaş

Yok arkadasım toplam 8 tane civci cıkardım bunlardan hepside pacalıydı  ;D 4 tanede tavuk var ama kücük 3 4 aylık onlar onlarda pacali ve aynı horozun gibi tüyleri az. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.