Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

örnek Kanatlı Forumu Nasıl Olmalıdır

Başlatan atila aydın, 13 Şubat 2012, 01:14:36

« önceki - sonraki »
Bu zamana kadar hep örnek olarak alıcı satıcı damızlıkçı hobici vs..tartıştık bu başlıkta kanatlı camiasına hizmet eden forumların yapısı nasıl olmalı konusundaki görüşler, her birimiz için örnek teşkil eder ve forumun gelişmesine katkıda bulur diye düşünüyorum Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,137 
  • Genel
  • 4 Yanıtlar

Sitemiz olabildiğince demokrat ve kişilikli üyelerden oluşuyor.Benim nacizane temennim fotoğraf paylaşımının biraz daha fazla olmasından yana.Saygılar... Mesajı Paylaş

Genel olarak forumlara seçilen yöneticiler çok itina ile seçilmeli Yüzlerce kişi emek verip üretirken tavugu horozu olmayanlara "PRİM KARŞILIGI" evet vardır deyip noterlik yapmamalı bu tarz hareketler Üyelerein emeklerine ve kişiliklerine yapılan saygısızlıktır
     Bir mod veya yönetici bunu yaptıgı an 2 tür yorumlanır
1-Diger üyelere bir cevaptır ...sizin bilginiz bunu anlamaya yeterli degil benim görmem yeterlidir
2-Mod veya yöneticinin bundan bir çıkarı vardır
    Bundan dolayı kuluçka dünyasında yerimi aldım ve düzgün insanlarla bu forumun kanatlı camiası için ansiklopedi olacagına inanıyorum Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Sitemiz olabildiğince demokrat ve kişilikli üyelerden oluşuyor.Benim nacizane temennim fotoğraf paylaşımının biraz daha fazla olmasından yana.Saygılar...

Bende aynı fikirdeyim...biraz daha beslediğimiz kanatlıların ve kümeslerimizin resimleri paylaşılırsa daha keyifli olur.. Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Genel olarak forumlara seçilen yöneticiler çok itina ile seçilmeli Yüzlerce kişi emek verip üretirken tavugu horozu olmayanlara "PRİM KARŞILIGI" evet vardır deyip noterlik yapmamalı bu tarz hareketler Üyelerein emeklerine ve kişiliklerine yapılan saygısızlıktır
     Bir mod veya yönetici bunu yaptıgı an 2 tür yorumlanır
1-Diger üyelere bir cevaptır ...sizin bilginiz bunu anlamaya yeterli degil benim görmem yeterlidir
2-Mod veya yöneticinin bundan bir çıkarı vardır
    Bundan dolayı kuluçka dünyasında yerimi aldım ve düzgün insanlarla bu forumun kanatlı camiası için ansiklopedi olacagına inanıyorum

aynen  öyle olması  lazım  bir mod    garantör  asla  olamaz olmamalıdır  sadece  alışveriş yaptıysa    kardeş hayvanı  bu  çıkanlarda  bu benim içime sindi  karar  senin  aklında olsun diyebilir

birde forumda  yer alan  karkatür   sözler   .vs aşırıya kaçınılmamalı  boğulmamalı üstüste   arada  yavaşca   günde 1-2  gereksiz   boş ileti forumu soğutmamalıdı     gidşata göre  hafif  hafif üstüste  abartılmamalı Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.