Google

Eforstar Termostatta Bağlantı

Başlatan Ömür Tabak, 13 Mayıs 2014, 20:48:29

« önceki - sonraki »
Arkadaslar bi termostat almayı dusunuyorum yanlıs baglayıp fise  taksam patlarmı yani 75tl bosa gitmesinden korkuyorum. Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap bunu ampule nasıl baglayacagım Mesajı Paylaş

• Gösterim 6,179 
  • Makinedeki Isı
  • 13 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Arkadaslar bi termostat almayı dusunuyorum yanlıs baglayıp fise  taksam patlarmı yani 75tl bosa gitmesinden korkuyorum. http://kanatlimalzemeleri.com/index.php?route=product/product&path=61&product_id=159 (http://kanatlimalzemeleri.com/index.php?route=product/product&path=61&product_id=159) bunu ampule nasıl baglayacagım
baglanti icin bir bilenden yardim alin. Elektrik baglanti bilginiz yoksa elektrik affetmez haberin olsun. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

*Başarı azimle yapılan her işin sonucudur.

*El yapimi kuluçka makinası hakkında her şey.

www.kuluckadunyasi.com
aalsay_1980@windowslive.com

Uzerinde de baglanti şeması vardir. Mesajı Paylaş
*Yay gibi eğri olup elde tutulmaktansa ok gibi doğru olup uzaklara atılmayı tercih ederim.

www.kuluckadunyasi.com

hmm sıradan bir elektrikcıye goturesm yaparmı? Mesajı Paylaş

Yapar Mesajı Paylaş

www.kuluckadunyasi.com

PL 1200 Modeli bu bunda tek çıkış var motora,PL 1300 T modelde 2 Çıkış mevcut motora ve aynı fiyata acele etmeyin k.kartı varsa sanalpazar.com dan taksitli alabilirsin termostatı.(Her elektrıkçi bağlantıyı yapamaz Elektrik,Elektronikten) anlayan olursa daha rahat bağlantıyı yapabilir. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

zaman rölesi olan termostat istiyorum Recep bey hangi modelde olur? ayrı zaman rölesine para vermem gerekmez Mesajı Paylaş

Bu Link attığınız modelde zaman rolesi var ama 1 çıkış olarak.Eforstarın PL 1300 modelınde 2 çıkış mevcut yedekleme yapmışlar sadece.Fiyatları aynı 2 çıkışlı almak daha mantıklı... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

bir yerde elektronıkçı var. orada termostat satılıyor. eforstar alıp ısıtıcıya baglatırım. sizce ampulmu daha iyi rezistans mı? Mesajı Paylaş

Ben makinalarıma ampül sistemini kullanıyorum,Arıza veya patlamaya karşı hem çabuk elde ediliyor hemde takmak 1 dakikayı geçmiyor.Rezistansa ben sıcak bakmıyorum el yapımı makinalarda bu tamamen benim görüşüm. Mesajı Paylaş

tmm bencede ampul daha kullanıslı. bir buzdolabında 1 adet 12 v fan yeterlımı yoksa 220v alayımmı
? Mesajı Paylaş

Bence bunu alccagınıza üstüne bırazdaha bırseyler koyun nem ölcerlı olanlardan alın daha fala işinize yararbence Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Benım makinamda reziztans var 37,5 ta ayarlı olmasına ramen 38 i soğutmaya gecene kadar göruyor Mesajı Paylaş
TrakyaLı

Rezistans kaç watlık. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.