Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Bıldırcınlarım

Başlatan Erhan Ak, 24 Ekim 2014, 20:48:12

« önceki - sonraki »
Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,707 
  • Bıldırcın
  • 10 Yanıtlar

Bereketini gor Erhan abi,fakat altliklar dolmus sik temizlersen daha iyi olur gibi... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Erhan abi bir şey soracağım bıldırcınların altında ki tel ızgarayı nereden altın nalburcu da bulabilir miyim ? Ben direk örgü aldım onun için :( Mesajı Paylaş

Haklısın Kaya bey, bel fıtığı tedavisi görmekte olan bir adamın kümesi bu..Tırnaklarının değmesine daha bir parmak var.. du bakalım.. Allah büyüktür:=) Mesajı Paylaş

Batuhan, büyük nalburlarda bulabilirsin.. Galveniz kaplı puntalı kafes tel diye aramalısın. İstanbul'da "İnci Tel Örme" yapıyor. Mesajı Paylaş

Metresi ne kadara geliyor Mesajı Paylaş

yanlış hatırlamıyorsam metresi 6tl eni 1mt. Mesajı Paylaş

Çok teşekkür ederim abi , ben direk örgü çektim acaba hayvanlar gelince ağırlık yapıp bükülür mü ? Mesajı Paylaş

Bence çöker Batuhan. Telin altına kalın demir çubuklarla destek yapsan, bu kez de oralarda biriken gübreleri temizlemek işi sıkıntı yaratır. Ben yeni yapacağım kümeslerde daha da kalınlarını kullanmayı planlıyorum. 2cmx2cm göz  ölçüsü olmalı. Mesajı Paylaş

10 cm aralıklarla çivi çaktım ama ben ne yapsam eğmesini engelleyebilirim acaba Mesajı Paylaş

kümes teliyle hiç eğilmemesini sağlaman çok zor. Biraz bombe yapmasına razı olmalısın bu durumda... Aslında bir sakıncası da yok.. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.