Google

Blue Laced Wyandotte Ve Gold Wyandotte

Başlatan Erhan Ak, 24 Ekim 2014, 18:56:18

« önceki - sonraki »
Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,098 
  • Üyelerimizin Kümesleri
  • 9 Yanıtlar

Maşallah. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Wyandottelerin kaderi mi ne benimde bir horoz eşsiz kaldı gerçi henüz eşe ihtiyacı yok ama tek oluncada olmuyo  :)

(http://hizliresim.com/Qg0brV) Mesajı Paylaş

Sizin horozun göğüs tüyleri daha güzelmiş...Ama benimki daha 4 aylık amcası..:=) Mesajı Paylaş

Maşallah hayvanlar konuşuyor burda :D Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Sizin horozun göğüs tüyleri daha güzelmiş...Ama benimki daha 4 aylık amcası..:=)

Erhan bey sizin horozun göğüs nakışları biraz silik bu saatten sonra fazla desen oluşmayacaktır.Laced grubu ırklarda adından aldığı gibi nakış,desen işlemelerinin tam oturması gerekmektedir. ;) Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Eyvah yandı paralar! İngiliz çiftten, İngiltere'den getirdikleri yumurtalardan üretmişler güya. Mesajı Paylaş

Görsellerdeki canlıların maşallahı var,Rabbim sahiplerine tüyleri kadar hayrını gösterir inşallah..

Yalnız Erhan Bey;her bakımdan mükemmel özellikte olan anaçlardan aynı özellikte civciv çıkmayabilir,bu normal bir durumdur,belki çıkacak civcivler daha gösterişli olabilirler.. Mesajı Paylaş
1975-ANKARA  0537 871 54 85
Gold Brahma,Silver Apanzeller,Sultan,Hamburg,Gold Hamburg,Sultan,Cüce Cochin,Light Sussex,J.Orprington,Ancona,Zibrit,S.Wyondotte,Fayoumi,Blue Jersey,Keklik,Limon,Kırmızı Altın,Gümüş Sülün...

Ali bey içime su serptiniz.. Çok para verdim bunlara ben. Neden verdin diyecek olursanız, ABD de düzenlenen bir çok  Wyondotte yumurta ihalesine katıldım internet üzerinden. Çoğu bende kaldı. Ama hiç bir üretici yumurtaları göndermeye yanaşmadı. Yumurtalar yolda bozulur dedi. Ben de Türkiye'de bulunca aldım. Mesajı Paylaş

Eşleşmelerde horozun %75 lik üstünlüğü vardır,bu hemen her ırk için geçerlidir kusursuz olan anaç damızlıklardan muhakkak ufak pürüzlü civcivler çıkabilir.Çiftleşme (dölleme) esnasında horozun stresi,kümesin rahatlığı,hava şartları çok önemlidir.Bunlar olduğu gibi civcive yansıyabiliyor.Şuan Türkiyede çok iyi kusursuz hatlara sahip wyandotte renkler ülkemizde çoğalmaya başladı. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.