Google

İnanamadıgım Bir Makine Olmus Masallah

Başlatan Fatih Davulcu, 24 Ekim 2014, 17:18:35

« önceki - sonraki »
Makinem sizlerinde yardımıyla yapmıs oldugum makinedir herkese çok çok teşekkür ediyorum.

Çevirme sistemi için vgs den almıs oldugum teregi kullandım fakat sonucları beklerken kendım 3 katlı çevirme sistemi yaptım.

Çıkım sonuclarım:72 bıldırcın yumurtası 19 döllü yumurtadan 18 çıkım aldım (yumurtalar hem beklemiş hemde erkeklerim azdı  o yuzden sanırım dolsüz cıktılar)

5 keklik yumurtası  4 döllü ve 4 çıkım aldım

an itibariyle 4 kekliğim vede 18 bıldırcın civcivi edindim :)

bu sefer tamam gibi bu iş :) Mesajı Paylaş

White brahma
Susex
Köy Tavuğu
Bıldırcın
Keklik
  • Gösterim 3,551 
  • Çıkım Sonuçları
  • 7 Yanıtlar

Hayırlı bol çıkımlar olsun... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

çok teşekkür ederim yardımlarınız için recep bey allah hepinizden razı olsun Mesajı Paylaş
White brahma
Susex
Köy Tavuğu
Bıldırcın
Keklik

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
çok teşekkür ederim yardımlarınız için recep bey allah hepinizden razı olsun

Amin Fatih bey yardımcı olup bir nebze yüzünüzü güldürebildiysek Ne Mutlu bize... :) Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah Mesajı Paylaş

amin inşallah Mesajı Paylaş
White brahma
Susex
Köy Tavuğu
Bıldırcın
Keklik

fatih kardeş  hayırlı  olsun  makınenın  bır kaç resmını daha eklermısın   cevırme sıstemı raf  sıstemı  cıkım unıtesı vs     bıraz cok ıstek oldu ama   ,
Mesajı Paylaş
+905444234318

www.kuluckadunyasi.com

http://kuluckadunyasi.com/index.php?topic=6561.msg49964#new   (http://kuluckadunyasi.com/index.php?topic=6561.msg49964#new)       

Bu konuda resimler mevcut seve seve ugrasıyorum ben bu işle :) Mesajı Paylaş
White brahma
Susex
Köy Tavuğu
Bıldırcın
Keklik

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.