Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Makinede Nemi Sabitleyememe Sorunu

Başlatan Görkem KÖSE, 18 Nisan 2015, 21:10:59

« önceki - sonraki »
Merhaba arkadaşlar

nem sorunumu çözebilmem için yardımınıza ihtiyacım var makinemde nem gün içerisinde %48 le %58 arasında değişiyor sabahtan işe gidiyorum bakıyorum nem %53..... işe gidiyorum geldiğimde bakıyorum nem%48 e düşmüş... su ilave ediyorum bakıyorum %57 lere çıkıyor... bu değişim farkları yumurtaya zarar verir mi ikincisi de bu nemi  sabitlemenin bir yolu yok mu........bu arada makine modeli  cimuka pd 60 c
Mesajı Paylaş

GUSHTEREK
  • Gösterim 3,106 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 4 Yanıtlar

markalı fabrikasyon makinalarda nemin sabit duramamasının nedeni havadaki nem oranının yüksek olmasından kaynaklanıyor.bu benim görüşüm, makina kullanan arkadaşların yüksek nemden şikayet etmeleri genelde deniz kenarında oturan arkadaşlardan geliyor.nemin %58 lere çıkması yumurtalara bir zarar vermez fakat %65 lere çıkıp %48 lere inmesi çıkım zamanı biraz sıkıntı yaratır. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

bende denizin göbeğinde  Balıkesir bandırmada oturuyorum münir bey sabitleyeyim derken canım cıkıyor ne yapsam ne etsem die düşünüyorum ama daha bi çözüm bulamadım Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
bende denizin göbeğinde  Balıkesir bandırmada oturuyorum münir bey sabitleyeyim derken canım cıkıyor ne yapsam ne etsem die düşünüyorum ama daha bi çözüm bulamadım
su kanallarını fazla doldurmasanız iyi  olur bence, birde bir kaç gün böyle deneyin.nem %50-55 lerde geziyorsa hiç sıkıntı yapmayın normaldir. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

dediklerinizi dikkate alarak az miktarda suyla bittikçe takviye yaparak ilerlicem münir bey Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.