Google

Bıldırcının Gözü Iyiye Gitmiyor

Başlatan Mehmet Kuru, 18 Nisan 2015, 12:15:25

« önceki - sonraki »
Selamlar arkadaşlar,  3 haftalık bıldırcının gözü her geçen gün dahada kötüye gidiyor. hastalığın ne olduğunu çözemedim, öbür gözü açık.
Hayvanın yemesi içmesi gayet iyi hiç bir keyifsizliği halsizliği yok. hergün 2 defa teramisin göz merhemi uyguluyorum, gözün hem dışına hem içine sürüyorum fakat bi iyileşme olmadı hatta biraz daha fazla şişti. sizde bu hastalıkmıdır yoksa kavgadan oluşan bişeymidir?
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,735 
  • Veteriner Köşesi
  • 2 Yanıtlar

diğer hayvanlardan ayırın steril bir ortamda tek başına bakıma alın terraymcin etkisini dört beş günlük kullanımdan sonra gösterir ağız yoluyla iritastonu önleyici antibiyotiklerde kullanabilirsin.. Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Yavruların bulunduğu ortamı da sterilize etmeniz de fayda var görkem beyin dediği gibi de hasta hayvanı uzaklaştırmak gerekir oral yoldan antibiyotik uygulanırsa erken iyileşme söz konusudur Mesajı Paylaş
Doğruluk ve bilinçli ticaret vizyonumuzdur...

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.