Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Sussex Yumurtalarım Makinemde Yerlerini Aldılar

Başlatan Görkem KÖSE, 16 Nisan 2015, 20:18:28

« önceki - sonraki »

Recep KELEŞLER den temin ettiğim light Sussex yumurtaları kuluçkanın ilk günü yirmi birinci günde inşallah çıkımlarıda paylaşıcam Mesajı Paylaş

GUSHTEREK
  • Gösterim 5,600 
  • Yumurta
  • 14 Yanıtlar

tecrübeli arkadaşlara bir sorum var soldan üçüncü sıranın ikinci yumurtasında görüldüğü üzere yumurtalar sağa sola çevrilirken bazı yumurtalar tam yatmayıp dik kalabiliyor bu durumun bir sıkıntısı olur mu kenarlardaki süngerleri gevşetmeme gerek var mı tam yatmaları için ? ? ? Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
tecrübeli arkadaşlara bir sorum var soldan üçüncü sıranın ikinci yumurtasında görüldüğü üzere yumurtalar sağa sola çevrilirken bazı yumurtalar tam yatmayıp dik kalabiliyor bu durumun bir sıkıntısı olur mu kenarlardaki süngerleri gevşetmeme gerek var mı tam yatmaları için ? ? ?
Öncelikle hayırlı olsun Görkem Bey. Güzel çıkım alırsınız inşallah. Bahsettiğiniz durum bende de olmuştu ben bir sıkıntı yaşamadım. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Mesajı Paylaş

Hayırlı olsun görkem bey,İnşallah tatminkar bir çıkım elde edersiniz.Yumurtanın o şekilde durması her hangi bir sıkıntı yaratmıyacaktır. ;) Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

sağ olun recep bey eğer güzel bir çıkım sağlarsak bunda sizin de payınız çok büyük ben bu kadar titizlikle ve özenilerek hazırlanan damızlık yumurtalar görmedim sünger viyollerden tutun ısı yalıtımı için kullandığınız köpüğe kadar yumurta için her şey düşünülmüş yumurta üzerinde kullandığınız logolarda bile profsyonellik var elinize sağlık Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

sağ olun bahadır bey tecrübesiz olduğumdan :) sanki herşey bir terslik yaratabilirmiş gibi geliyor :) tavuk bile benim kadar stres yapmıyordur :) Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

sağ olun recep bey eğer güzel bir çıkım sağlarsak bunda sizin de payınız çok büyük ben bu kadar titizlikle ve özenilerek hazırlanan damızlık yumurtalar görmedim sünger viyollerden tutun ısı yalıtımı için kullandığınız köpüğe kadar yumurta için her şey düşünülmüş yumurta üzerinde kullandığınız logolarda bile profsyonellik var elinize sağlık

Estağfurullah görkem bey elimden geldiği kadar özenli paketlemeye çalışıyorum,mutlu edebiliyorsak karşı tarafı (sizleri) bu bana yetiyor... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

sağ olun bahadır bey tecrübesiz olduğumdan :) sanki herşey bir terslik yaratabilirmiş gibi geliyor :) tavuk bile benim kadar stres yapmıyordur :)
Rica ederim. Temkinli olmak her zaman iyidir Görkem Bey Mesajı Paylaş

tecrübeli arkadaşlara bir sorum daha var....yumurtalara sağa sola çok oynamasın diye kenarlara yerleştirdiğim süngerler bazı yumurtalara baya bi temas ediyor acaba bu temas yumurtalara nemin ve sıcaklığın işlemesini engeller mi o temas ettiği yumurtalarda sıkıntı yaratırmı Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Görkem kardeşim öncelikle hayırlı olsun. yüce MEVLAM  hayırlı sağlıklı bol çıkım nasip eder İNŞALLAH... Mesajı Paylaş

teşekkürler osman  bey sağolun Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

makinanız hayırlı olsun görkem bey
bol çıkımlı günlerde kullanınız.
sıcaklık,nem yumurtaların pozisyonu ideal,kalbinizi ferah tutun
işallah çok iyi bir çıkım alacaksınız. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

teşekkürler münir bey inşallah iyi çıkımlar yakalarım hayırlısıyla Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

hayırlı olsun gorkem bey , rabbım gonlunuze gore versın ınsallah.
Mesajı Paylaş
+905444234318

www.kuluckadunyasi.com

teşekkürler sağolun münür bey allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.