Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

çıkımdan Sonra Ki Sıcaklık Ve Nem Değeri

Başlatan Ümit Örs, 18 Kasım 2016, 20:31:15

« önceki - sonraki »
Selamlar, arduino ile bi çalışma yaptım herşey yolunda . Şöyle bi özellikte eklemiştim . Son üç günden sonra 7 gün alıştırma diye. Kademeli olarak sıcaklık düşüşü ekledim. Çıkımdan sonra sırası ile 37 36 35 34 33 32 gibi. Acaba doğrumu yapmışım.  Ayretten çıkımdan sonra Nem düzeyi önemli mi? Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,380 
  • Soru & Cevap
  • 2 Yanıtlar

Güncel

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesajı Paylaş

Genel hatlarıyla çıkımdan sonraki sıcaklık kademeli olarak düşüşü iyi.. uc haftalık olana kadar 32  derecenin altına düşmeyin Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.