Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Plymouth

Başlatan yücel angın, 17 Temmuz 2014, 21:00:18

« önceki - sonraki »
Merhaba arkadaşlar Plymouth civcivleri alacağım , gurk olurlarmı? Bilgiler verir misiniz? Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,594 
  • Tavuk
  • 2 Yanıtlar

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Merhaba arkadaşlar Plymouth civcivleri alacağım , gurk olurlarmı? Bilgiler verir misiniz?

Kardeşim böyle de canımı ye  ;D
Plymouth tavuğum benim bu sene kuluçkaya yattı genelde sene de bir kere yatar çünkü civciv çıkarıp bakmayı sever.Gerçi benim tavuklarım köy de yaşandığım için serbestler doğa ortamına yakın olduğu için de etkisi olmuş olabilir.Plymouth dünya da en iyi bahçe tavuğu seçilmişlerdir bence kesin al ben bu sene 10 adet tavuk daha alacaktım ama pazardaki civcivlerde,palazlarda hastalık vardı onun için almadım. Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Valla abi benim 15 tane 2aylık Plymouth civcivi vardi bahçede kosarlardi zipcir gibi veba illeti bi bulasti :( Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.