Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Amatör makinama yorumlarınız

Başlatan Cemil Demirci, 16 Şubat 2013, 13:03:34

« önceki - sonraki »
Kullanılan Malzemeler
Mdf dolap
Kol yardımıyla dışardan çevirme
2 adet 15w ampul
Gazlı spiral termostat: Termostat 0-40 derece hassas termostat tır. Analog ve Dijital termometrelerle yaptığım ölçümde ısının 37.4-37.7 arasında olduğunu kaydettim .
Gerekli yalıtımlar yapılacaktır

Buyrun resimler:
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Mesajı Paylaş

• Gösterim 5,147 
  • El Yapımı Kuluçka Makineleri
  • 7 Yanıtlar

İlginize hayran kaldım arkadaşlar sağolun Mesajı Paylaş

ilginize hayranım kısmı biraz sitemli olmuş.
makinanızı başka platformda da yayınlamıştınız.
bana göre eksikleri çok olan bir makina,yumurtaları koymadan önce kuluçka makinası yapımındaki teknikleri okuyup ona göre yapsaydınız daha iyi olurdu. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

fan göremedım makınanızda yoksa işiniz zor Mesajı Paylaş
Sevgiyle yapılan her iş sonunda mutluluk getirir.

termostatı dijital kullansaydınız daha iyi olurdu ayrıca bitane bilgisayar fanı takmanızı öneririm
Mesajı Paylaş

Makinanıza bir fan şart ayrıca dijital termostat da sizi daha rahat ettirir diye düşünüyorum. Bu arada makinanın uzaktan bir fotoğrafınıda koyarsanız daha tatmin edici fikirler verebiliriz :)  Yapılan gelişmeleri paylaşın lütfen..
İyi akşamlar :) Mesajı Paylaş
Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta sende 1 yumurta olur.Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur.
Konfüçyüs

yumurtayı koyacagınız vivöl de nem den sonra dagılır.daha sağlam bir malzeme kullanın (plastik )gibi Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

emeğinize sağlık bende analog termostat kullanacaktım cesaret edemedim . sonuçları da yayınlarsanız sevinirim Mesajı Paylaş
MARDİN'de sınıf öğretmeni
MUHABBET -SULTAN -ZEBRA FİNCH -GÜVERCİN- TAVŞAN ile yola devam .

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.