Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Rize'de ikamet eden kimse var mı ?

Başlatan Yemliha KORKMAZ, 31 Ağustos 2014, 19:02:15

« önceki - sonraki »

Rize de ikamet eden kimse var mı şehir hakkında biraz bilgi almam gerekiyor.

Teşekkürler. Mesajı Paylaş

Ben sistemler için varım.
İnsanlar için pes etmem.
  • Gösterim 3,553 
  • Sohbetten Muhabbet Doğar
  • 6 Yanıtlar

rize de ikamet etmedim ama 2 defa gittim bol bol gezdim. abim 5 yıl rize de görev yaptı. hayırdır bu arada. Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

ben rize de yaşıyorum istediğiniz şeyleri sorabilirsin ustadım buyur Mesajı Paylaş
Suheda govdesi, bir baksana daglar taslar...
O, ruku olmasa, dunyada egilmez baslar,

Vurulmus temiz alnindan uzanmis yatiyor;
Bir hilal ugruna ya Rab, ne gunesler batiyor!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
ben rize de yaşıyorum istediğiniz şeyleri sorabilirsin ustadım buyur

Hocam Fındıklı ilçesinde hayat nasıldır ?

Hayat standartları bakımından nasıldır acaba ?
Mesajı Paylaş
İnsanlar için pes etmem.

fındıklı dediğin yer rizenin son ilçesi az ilerisi arhavi artvin e bağlı ikisinin de sosyal yaşamı çok iyidir şöyleki mesela moda nın kalbi paris karadeniz de fındıklı arhavi gelir derler insanları iyidir kültürlüdür şöylede bir örnek vereyim mesela hopa da memurluk yapar insanlar sarp sınır kapısından dolayı ya arhavide evini tutar ya fındıklıda sahil bandı kenarında şirin bir ilçedir 40  km ilerisinde sarp sınır kapısı var ver elini gürcistan insan yaşamına göre rahat eder inşallah bu bilgiler işini görür takıldığın olursa yazarsın şimdilik  hoşçakal . Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
fındıklı dediğin yer rizenin son ilçesi az ilerisi arhavi artvin e bağlı ikisinin de sosyal yaşamı çok iyidir şöyleki mesela moda nın kalbi paris karadeniz de fındıklı arhavi gelir derler insanları iyidir kültürlüdür şöylede bir örnek vereyim mesela hopa da memurluk yapar insanlar sarp sınır kapısından dolayı ya arhavide evini tutar ya fındıklıda sahil bandı kenarında şirin bir ilçedir 40  km ilerisinde sarp sınır kapısı var ver elini gürcistan insan yaşamına göre rahat eder inşallah bu bilgiler işini görür takıldığın olursa yazarsın şimdilik  hoşçakal .

Bilgiler için çok teşekkür ederim. Mesajı Paylaş
İnsanlar için pes etmem.

Rica ederim bilgiler işine yarar inşallah.
Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.