Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Hindi

Başlatan yücel angın, 29 Ağustos 2014, 14:49:05

« önceki - sonraki »
Merhaba abiler burada yasıyan bir hobici abi 5 hindi 50 tlye satıyor 1 aylıklar sizce alıyımmı ? Hindi bakımı kolaymıdır ? Mesajı Paylaş

• Gösterim 5,106 
  • Hindi
  • 10 Yanıtlar

Hindi bakımı civciv döneminde çok zordur.Çok çabuk hastalanır ve narindirler heleki tavuklarla beraber bakıcaksan pimi çekilmiş bomba gibi hastalık gezdirirsin kümesinde.Ama yerim var onlara ayrı bakmak istiyorum dersen birşey diyemem.Piyasası belli yani 5 adet 50 lira normal bir rakamdır... Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Sizin Bileceğiniz İş Hocam.  1 Aylık olmuşlar bu saatten sonra bakımı çok zor olmaz. Mesajı Paylaş

Hindiye bakmak çok zordur hele tavuklarla beraber bakılırsa bela eksik olmaz yaşı önemli değil hindiye hastalık çabuk bulaşır ve tek tek ölürler yaşı önemli değil 1 yaşındada olsa 6 aylıkta olsa hastalık gözlerinin yaşına bakmaz Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Hindi diger kanatli turlerine gore hastaliklara karsi cok daha dayanikli,Recep arkadasimizin dedigi gibi yavru hindiler hastaliklara karsi  direncsizdirler,sizin almayi dusundugunuz hindiler artik kendilerini kurtarmaya baslamis,tavsiyem ayri yari kapali bir kumes yapin eger acik meraniz varsa     alin yoksa doyumsuz bir hayvan,yem parasina yetisemezsiniz,fiyatida gayet normal... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Kararsım kaldım ama alacağım , merak saldım bu hindilere. Yem konusunda bahceye salarım bahcede beslenir akşamda buğday verirrim. Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Kararsım kaldım ama alacağım , merak saldım bu hindilere. Yem konusunda bahceye salarım bahcede beslenir akşamda buğday verirrim.

Aşıları ilaçları bulunmalı hızlı büyümeleri için haşlanmış yumurta ver alacağın beyaz hindi mi siyah mı? Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Siyah hindi. 5 taneydi dün köpek oynarken 1ini öldürmüş 4 tane kaldı. Pazartesi günü almaya gidiceğim. Mesajı Paylaş

Beyaz hindiye siyaha göre daha ucuz ve daha dirençli oluyor aklında bulunsun Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

sipariş verdim bile abi gec kaldık :D Mesajı Paylaş

Hayirli olsun, hepsinin yeri ayridir... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.