Google

Recep Keleşler Abime teşekkürlerimi sunuyorum.

Başlatan Osman SONER, 27 Ağustos 2014, 21:34:56

« önceki - sonraki »
Huzurunuzda Benden aşı konusunda  yardımı esirgemeyen  Recep Abim'e teşekkürlerimi sunuyorum.

BİO VAC LA SOTA(New Castle Hastalığına karşı liyofilize canlı aşı)
[IMG]http://i59.tinypic.com/eritfq.jpg[/img]

[IMG]http://i57.tinypic.com/21m819f.jpg[/img] Mesajı Paylaş

=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=
  • Gösterim 5,133 
  • Hastalıklar Ve Tedavileri
  • 7 Yanıtlar

Hayırlı olsun osman sağlıklı hayvanlar yetiştirirsin İnşallah,bununla kalmayıp her 3 ayda bir tekrarlamanı ve 90 günlükten yukarı olan canlılarına 4 lü karma aşı yapmanı tavsiye ederim. ;) Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Hayırlı olsun osman sağlıklı hayvanlar yetiştirirsin İnşallah,bununla kalmayıp her 3 ayda bir tekrarlamanı ve 90 günlükten yukarı olan canlılarına 4 lü karma aşı yapmanı tavsiye ederim. ;)

sağol abi İnşallah,Allah izin veririse düzenli olarak gerekli olan tüm aşılarını elimden geldiğince yapacağım,bu arada buradan sorayım bilmeyenlerde öğrenmiş olur bu resimdeki aşı tüm civcivler,tavuklar için uygun değil mi?videonu izlemiştim civcivlerede veriyordun Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

1 günlük civcivden tut her yaş aralığındaki canlıya uygulayabilirsin.1 günlük civciv su içmesini bilmediği için ben genelde 0-15 gün arası civcivlerde kafasını aşılı suya daldırma sistemini uyguluyorum daha garanti. ;) Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

sağolsun recep kardeşim bizim takımların hep aşısını kendi sağlayıp yaptı. bende buradan teşekkür etmiş olayım. Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

sağolsun recep kardeşim bizim takımların hep aşısını kendi sağlayıp yaptı. bende buradan teşekkür etmiş olayım.

Birşey değil ömer kardeşim herzaman yanındayım alo demen yeterli. ;) Mesajı Paylaş

bu arada o profil resmindeki horoz çok ötüyor şikayet etmesinler yine :-) Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

bu arada o profil resmindeki horoz çok ötüyor şikayet etmesinler yine :-)

Yok o gırtlak kanseri sessiz ötüyor.  ;D ;D ;D Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.