Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

ördek fiyatları

Başlatan Kenan A. BOZKURT, 04 Haziran 2014, 20:38:00

« önceki - sonraki »
Abilerim iki adet ördeğim var belki satabilirimde ördek fiyatları kaç tl söyleyebilirmisiniz resimleride koyuyorum[IMG]Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap[/img] Mesajı Paylaş

• Gösterim 8,565 
  • Ördekler
  • 16 Yanıtlar

Bu cins ördeklerin tane 25-35 tl civarı. Mesajı Paylaş

Damizlik cins ordek ise fiyatlar degisken olur fakat normal ordek fiyatlari piyasada 30 tl civari... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Teşekkürler... Mesajı Paylaş

Abi damızlık  ne demek benim ördekler 1dişi 1 erkek yumurtalarını makinaya koydum döllü gözüküyor günlük 1 yumurta veriyor Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Abi damızlık  ne demek benim ördekler 1dişi 1 erkek yumurtalarını makinaya koydum döllü gözüküyor günlük 1 yumurta veriyor
Damızlıktan kastı o işte. Yavru verebilecek anlamında Mesajı Paylaş

Damızlık genel manada kendine benzer yavru verebilen hayvanlara denir,kanatlılarda dişide yumurtlayan erkekte çiftleşebilen hayvanlar. Mesajı Paylaş

Yani damızlık olunca fiyatımı artıyor Mesajı Paylaş

Damizlik yani bir cift hint var elinde saf hint tavugu ve horozu eger tavuk yumurta veriyosa ve de o yumurtayi  dol kontrolu yaptiginda dollu ise o senin icin bir damizliktir,eger kontrol altinda beslersen sana saf kan yavrularini verir.... Mesajı Paylaş
0536 772 10 13

Bence de maddi sıkıntın yoksa satma Kaya beyin dediği gibi. Yeşilbaş ördekler çok güzeller. Yavrularını alabilirsin. Yeni mi eline geçti bunlar. Hiç yavru vermediler mi? Mesajı Paylaş

Ya da sen mi yumurta bırakmadın altında? Mesajı Paylaş

Ben 1 yıl önce civciv alırken bunlarıda aldım ördeği bilmediğim için yumurta flan bırakmadım altında bayadırki yumurta veriyor zaten 2 ördek var bunlar bi arkadaş satarsan bana sat dedi o zaman satmıyım Mesajı Paylaş

Ben 1 yıl önce civciv alırken bunlarıda aldım ördeği bilmediğim için yumurta flan bırakmadım altında bayadırki yumurta veriyor zaten 2 ördek var bunlar bi arkadaş satarsan bana sat dedi o zaman satmıyım
abi hayvanların istikbaliyle niye oynuyorsun  ;D bırak yumurtaları elleme minik yavruların olsun. ;) Mesajı Paylaş

Günlük bir yumurta veriyor diyorsun. İyiyimiş. Mesajı Paylaş

Bir ay yumurtluyo 3-4 gün kesiyo tekrar yumurtluyo küçükta bi havuzları var ama erkek ördek yokluktan tavuklarla ilişkiye giriyo ;D Mesajı Paylaş

Bir ay yumurtluyo 3-4 gün kesiyo tekrar yumurtluyo küçükta bi havuzları var ama erkek ördek yokluktan tavuklarla ilişkiye giriyo ;D
Çiftleşiyo diyeydin daha bi iyi olurdu sanki ;D ;D Mesajı Paylaş

Bir ay yumurtluyo 3-4 gün kesiyo tekrar yumurtluyo küçükta bi havuzları var ama erkek ördek yokluktan tavuklarla ilişkiye giriyo ;D
Çiftleşiyo diyeydin daha bi iyi olurdu sanki ;D ;D
;D Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.