Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Kanatlı dünyasında yeni ses yeni bir nefes

Başlatan Ömer Faruk Sağlam, 03 Ağustos 2011, 12:25:52

« önceki - sonraki »

İlyas abicim hayırlı olmasını Cenab-ı Hak tan dilerim. Eminim güzel olacak işin içinde sen varsan zaten güzellikler oraya toplanır. Başına gelenleri yaşadığın haksızlıkları biliyorum. Ama şunu da çok iyi biliyorum ki güneşe ne kadar çamur atsalar da o ışık vermeye devam eder. Ben senden çok şey öğrendim. Şimdi öğrendiklerimi anlatma ve başkalarının da bu bilgilerden faydalanma zamanı geldi. Hayırlı mubarek olsun.

Bu vesile ile tüm kardeşlerimizin Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dilerim.

Mesajı Paylaş

Dostluğun ve sevginin olduğu her yerde sorunlar karınca kadar küçülür.
  • Gösterim 12,193 
  • Genel
  • 19 Yanıtlar

İnşallah güzel ve bilgili paylaşımlarla bu siteyi büyütürüz.. Mesajı Paylaş

İlyas Bey hayırlı olsun, bu forumu kurmakla kanatlı sevdalılarının çok önemli bir ihtiyacına cevap vermiş oldunuz. Allah razı olsun... Mesajı Paylaş

Bu güzel dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. İnşallah bu siteyi hep birlikte yüceltelim bir yerlere getirelim. Birlikte özgür paylaşımın tadını çıkaralım.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Bende bu sitenin yeni bir üyesi olarak herkese selam ve saygılarımı sunuyorum. Sitemiz  hayırlı,herkese yardımcı,paylaşımcı ve tüm üyelerin birbirine saygılı kalarak çığ gibi büyümesi dileklerimle. Mesajı Paylaş
İzmir/Bayraklı/Çaymahalle
0 507 763 99 97

Teşekkür ederiz Kadir bey aramıza hoş geldiniz.
Mesajı Paylaş

Gerçekten kendi adıma bu tarz bir siteye ihtiyaç duyuyordum. Muhtelif sitelerde gak diyorsun höt diyorlar. Hop diyorsun yaftalayıp siliyorlar. Savunma hakkı bile vermiyorlar. İnşallah sizin kurduğunuz bu sitede bunların hiçbiri olamaz. Ben olmayacağına tüm kalbimle inanıyorum zaten. Allah yolunuzu açık etsin.

Mesajı Paylaş

Sitenizi bende çok beğendim. İnşallah daim olur.

Mesajı Paylaş

Teşekkür ederiz Murat bey. Sizde sağolun Ali osman bey. Hoş geldiniz tekrar.

Mesajı Paylaş

hayırlı olsun arkadaslar :da

neden bolunduk sorsam sacmalamıs olurmuyum Mesajı Paylaş

S.A. Sayın Usta; ben hiçbir zaman öbür siteye üye olmayı düşünmedim. Çünkü demokrasi yok kısıtlama var dayatma var silinme var eee bu siteler nedir falanı filanı sevenler derneğimi anlayamadığım için üye olmadım. Hatta bazı arkadaşlardan istekde geldiydi.
Bu siteyede nedir ne değildir kimdir diye sormadan üye oldum. Tabiki kimseyi rencide etmeden, özgürce konuşup paylaşabildiğimiz, sıcak, kısıtlamalar, dayatmalar olmadığı sürece burada üye olarak kalacağım. Peki sayın Usta bu konudaki sizin görüşleriniz nedir? Ben kendimce sorunuzun cevabını verdim. Cevabınızıda bekliyuorum. Teşekkürler.  Ayrıca siteyi kuran arkadaşlarada teşekkür ederim. Herkese kolay gelsin.
Not: Mayıs ayı başında Samsun'dan yanınıza gelen arkadaşa hediye verdiğiniz 2 ad. orman tavuğu yumurtalarıda çıktı onlar içinde ayrıca teşekkür ederim. Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
hayırlı olsun arkadaslar :da

neden bolunduk sorsam sacmalamıs olurmuyum

Emrullah bey ortada bölünme falan yok. Biz şu anda kim gelirse gelsin şartsız şurtsuz kabul edebiliriz. Ama diğer site veya sitelerde bu özgürlük yok. Bu durum da bölünme olmuş sayılmaz. Kısıtlamalara ve kişilerin özlük haklarına varıncaya kadar yapılan saldırılara bir tepki mahiyetinde doğdu bu site.
Umarım kimseyi üzmeden yolumuza devam etmek nasip olur.

Mesajı Paylaş

Vay be ne gunlerdi ilyas bey o gunler... Sonunda dilek ve temenniler gerceklesti ... Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Vay be ne gunlerdi ilyas bey o gunler... Sonunda dilek ve temenniler gerceklesti ...
evet o günden bu güne kadar sitemiz çok büyüdü tuncay bey
fakat benim üzüldügüm bu konuya yorum yapan arkadaşların hiç birinin yorumlara katılmaması,hatta siteye girmemeleri  :-[
işallah tüm üyelerimizle birlikte uzun süre bilgi paylaşırız.

Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

evet o günden bu güne kadar sitemiz çok büyüdü tuncay bey
fakat benim üzüldügüm bu konuya yorum yapan arkadaşların hiç birinin yorumlara katılmaması,hatta siteye girmemeleri  :-[
işallah tüm üyelerimizle birlikte uzun süre bilgi paylaşırız.
Bu durumdan bende üzüntü duyuyorum . İlk actığımızda siteyi iyi olur deyipte sitemize uye olmaktan cekinen arkadaşlarımızda vardı baskıcı bir zihniyetten dolayı . ve şakşakcılarda coktu iyi etmişsiniz tebrik ederim deyipte  konulara yorum bile yapmayanlar..katılımda bulunmayanlarda vardı.olsun yinede sitemiz buyumeye devam ediyor.Siz kanatlıseverlere hizmet vermekte. Forum paylaşıldıkca güzeldir. bizlerde paylaşmaya devam edeceğiz... Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Bu durumdan bende üzüntü duyuyorum . İlk actığımızda siteyi iyi olur deyipte sitemize uye olmaktan cekinen arkadaşlarımızda vardı baskıcı bir zihniyetten dolayı . ve şakşakcılarda coktu iyi etmişsiniz tebrik ederim deyipte  konulara yorum bile yapmayanlar..katılımda bulunmayanlarda vardı.olsun yinede sitemiz buyumeye devam ediyor.Siz kanatlıseverlere hizmet vermekte. Forum paylaşıldıkca güzeldir. bizlerde paylaşmaya devam edeceğiz...

Herzaman şöyle derim çok kişi olup ortalık kızıştırmaktansa az ve öz olsun katkısı olsun.Birçok sitede bulundum bazılarında hala üyeliklerim mevcut ama açılan konulara ve yorumlara tam bir yorum yok amaç kendi ürünlerini ve hayvanlarını pazarlamak olmuş...Mesela facebookta örnek çok at gözlüğü takıp kendi hayvanlarını hergün allayıp,pullayıp,resimin üzerinde oynayıp seyyar satıcı gibi bağıranlar var siz hiç kuyumcunun bağırdığını gördünüzmü :D Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

arkadaşlar ben çok yeni sayılırım aranızda ama daha önce internet üzerinden radyom vardı flatcast üzerinden,burasıyla çok farklı degil.diyecegim şu ki recep abimin de dedigi gibi az olsun öz olsun özellikle saygılı ve seviyeli insanlar olsun ve burada bu seviye çok net gözüküyor inşALLAH bu hep böyle devam eder. Mesajı Paylaş
Bir mum diğerini tutuşturmakla ışığından birşey kaybetmez.

Sevgi,saygı,dostluk daim olsun İnşallah Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Amin. Sitemizin birlikteliği, samimiyeti daim olsun inşallah. Mesajı Paylaş
Light Sussex, Colombian Buff Brahma, Blue Laced Red Wyandotte.

Amin İnşAllah... Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.