Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

BEYAZ SUSEKS,WHİTE BRAHMA,SUSEKS BEYAZ AYAKLI İLANI

Başlatan AHMET BULUT, 04 Şubat 2012, 12:35:28

« önceki - sonraki »
arkadaşlar  bu ilan gözüme takıldı      ama ne isim   ne  no  sonra eski kullanılmayan   no  ve     yazdım    araştırdım 
MANİSADAN  SOMA ŞEREF  ÖKSÜM e  AİTMİŞ   tel açtım  aradım  bu damızlıklar kimden  kime  ait  HALİL  ÖREN  dedi    ilgilenenlar olabilir  hayvanlarada iyi bakın      nasıl  kaliteleri yerinde ise üyeleirimiz  faydalansın
ilanda  isim  no yok ama  ben  telefonda kendisi ile  görüştüm
isteyen arasın    ve  hayanlar hakkında ve bilgi alsın
0531 699 56 56

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap Mesajı Paylaş

• Gösterim 14,216 
  • İnternet
  • 20 Yanıtlar

Bence boşuna link vermişsin Ahmet bey bizim arkadaşlara bir faydası olmaz çünkü Halilin üye oldugu yerde millet sıraya girmiş ne karadenizi ne anadolusu kalmamış....o yüzden bizim burdakilere sıra gelmez boşuna millet ugraşmasın Mesajı Paylaş

bu ilanları bu ara  çok görecen   ama  intoko  veya sahibindende    şeref  abide    satıyor baksana  Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
bu ilanları bu ara  çok görecen   ama  intoko  veya sahibindende    şeref  abide    satıyor baksana
Ahmet bey bütün samimyetimle bilmedigim için soruyorum Şeref bey çok düzgün bir insandır sosyal paylaşımdan kendisini ve insanların onun hakkında düşüündüklerini biliyorum ....itibarlı bir insan
benim sorum şu:burada beyaz bacak sussex ilanı vermiş ama resimde yok acaba bunlar başka yerdemi yoksa resmin içinde bizmi farkedemedik Mesajı Paylaş

şeref abiyle ben ilk defa  telefonda  konuştum  beyaz  bacağı  bırak  ben resimde  light sussex göremedim   ;D

adamcağız elden  çıkarıyor  bilmiyorum sebebi ne  ama  biz  kaliteden konuşuruz nasıl ingiltereden şu üretici  iyi  bu   kötü  bunun kalitesi  top  kalite bunun kalitesi  eh  bunun  kaliteside peh  diyorsak  burda da deriz   bunda sıkıntı yok hele ben yüzünede   diyen birisiyim  kendisinede   dedim bunlardan üretim olmaz anca yumurta  v.s cinsden anlayamayan   aramayan birine satar
ben  kendisini dedim  senin elindeki sarıbacaklı light susssexler bunların yanında  SHOW kalite kalır

düşman  çatlatan  kaliteleri  görürüz inşallah

yakında  çıkar  meydana gerisi

Mesajı Paylaş

Acaba  ben  çok  merak ediyorum  bu adama  kefil olanlara  ve  anaçları gösterenelere  ne gösterildi ?
Mesajı Paylaş

Ben her şeye rağmen güvenebileceğim yerlerden alışveriş yapmayı tercih ederim. Her beyaz bacaklı satıyorum diyene itimad edemeyeceğiz anlaşılan.

Mesajı Paylaş

Acaba  ben  çok  merak ediyorum  bu adama  kefil olanlara  ve  anaçları gösterenelere  ne gösterildi ?

ben  o soruyu  çok sordum              bende  merak ettim ama  hiç gerek yoktu  öyle  bir  işe   inşallah      el  atarlar  resimleri  görenler Mesajı Paylaş

Nedir bu Beyaz bacak kavgası yahu? Türkiye de kimlerin Beyaz bacaklı ürettiği belli. Kendini beyaz bacaklı üreticisi olarak gösteren herkese itimad etmeyecek kadar piyasayı takip ediyoruz çok şükür. Boşuna yormayın kendinizi emin olun insanlar kimin yüzünün ak kimin kara olduğunu çok iyi biliyor. Ben bu gün Ahmet satış yapsa Ahmetten alırım en azından ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını açıkça yazıyor. İlyas bey in de ne yaptığını ne yapmaya çalıştığını izliyoruz. Şimdi hal böyleyken bile bile lades demenin damızlıklarının fotoğraflarını bile paylaşmaya imtina edenlerin ardından gitmek kimin yapacağı iştir yazmayacağım şimdi. Hani derler ya kılavuzu Karga olanın burnu pislikten çıkmazmış diye. Birilerinin sürekli kayırdığı arka çıktığı kişilerden mal alırken iki kere düşünmenizi öneririm.

Mesajı Paylaş

gerçek  dostlar  hep sıkıntılı     her yerde   görüştüğüm insanlar  var benim  tek arzum  herkes  özgür  ve açık   olması
düne  kadar   .........  kişiye  sorularrrrrr diye  konu  açılırken  bugün aynı kişler     alkışdan elleri   ağrıyor   ben   bu konuları çok iyi  bildiğim için  tiyatro  gibi seyrediyorum ;D ;D acaba  unutuluyormu  ne değişiyor farklı bir durum Mesajı Paylaş

Hiç kimse sıkıntılı degil Ahmet bey herkes halinden memnun abim ...sıkıntılı adam çıkar sorar...tepki gösterir...benim onlardan bugday tanesi kadar bir umudum yok o yüzden o dedigin insanlar bu konu hakkında "maşallah" tan başka bir şey yazmaz..... Mesajı Paylaş

Bende artık bu konu üzerine yazmama kararı aldım Light Sussex beslemiyorum beslemeyide düşünmüyorum Bu işe emek verip para dökenler kendi meselesine sahip çıksın..Tavugum 365 yumurta yapar...Helal olsun Allah bizede nasip etsin.....Dünyanın en güzel Show sussexleri bende evimde saklıyorum....Maşallah bize nezaman yumurta gelecek......Brahma satarım hepsi %100 on numara yavru atar..........İşte dürüst satıcı burada....!
Bu süs Tavukçulugu ise ve bu tarz piyasaya damızlık üretmekse..........ben yokum arkadaş
Mesajı Paylaş

Bende artık bu konu üzerine yazmama kararı aldım Light Sussex beslemiyorum beslemeyide düşünmüyorum Bu işe emek verip para dökenler kendi meselesine sahip çıksın..Tavugum 365 yumurta yapar...Helal olsun Allah bizede nasip etsin.....Dünyanın en güzel Show sussexleri bende evimde saklıyorum....Maşallah bize nezaman yumurta gelecek......Brahma satarım hepsi %100 on numara yavru atar..........İşte dürüst satıcı burada....!
Bu süs Tavukçulugu ise ve bu tarz piyasaya damızlık üretmekse..........ben yokum arkadaş

Abimi yine kızdırmışlar :) :) Mesajı Paylaş

Atilla bey e katılmamak elde değil. Lakin bu durumla mücadele etmek sabır gerektirir. Sistemli olarak bilinçli olarak üyelerimizi ve ziyaretçilerimizi ikaz etmeliyiz ve bilinçlendirmeliyiz ki bu tip satıcıların tuzaklarına düşmesinler. Ha bile bile lades demek isteyenler için elimizden hiç bir şey gelmez. Doktor bile iyileşmek istemeyen hasta için tedavi yapamaz. Hasta iyileşmek isterse reçetesi çok basit gel kardeşim düşünceni Özgürce paylaş sadece şak şak yapma böyle ce mükemmeli bulmak için çabalayalım.

Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

merhaba arkadaşlar
uzun zamandan beri takip ediyorum.beyaz bacak sarı bacak orjinalmi değilmi.olaya açıklık getiren Atila bey ve İlyas bey.ben de dahil olmak üzere bazı şeylerin yanlış olduğunu anladık. bundan sonra bu tavukları doğru bilinen şekilde besleyecek olan arkadaşların damızlıklarını yetiştirip işte budur demeleri.artık bu konu üzerinde yazılar yazılmasın insanlar da bayılmasın.
dediğim gibi kendine güvenen damızlığını yetiştirsin ve sergilesin.
bu arada beni tanımayan arkadaşlar için açıklama getireyim.zamanında sarı bacak sussex tavuk besledim ve civciv-yumurtasını meraklılarla paylaştım.şu anda işim nedeni ile malasef hiç tavuk besleyemiyorum.
Mesajı Paylaş

keşke  şeref  abi bu resimleri   paylaşsaydı    güven oyu  verenlerde  görürdü   neyse  burdan  görürler artık ;) Mesajı Paylaş

Arkadaşlar bugünb Ahmet Bulut beni aradı, telefonda damızlıkların kime ait oldugunu söyledi, bende yumurta olarak Halil Örenden aldığımı söyledim, kendisi bana böyle suseks olmaz, bunlar suseke benzemiyor dedi, bende olabilir dedim ben bunun beyaz, white, sarı bacak suseks beslediği de söyledim üzüzldüğüm konu bu olayın dışında gelişen konuşma ve yorumlar gerçekten beni çok rahatsız etmişttir, ben elimde yer darlığından ve üretim fazlalaığından dolayı civcivleri satışa çıkardım, bunun dışında ayak rengi, kol rengi gibi takıntılarım yoktur velevki ben hangi arkadaşımdan böyle bir konu ile karşılassamda bunları burada link olarak açmak yerine kendisisne bu hatayı söyleyebilirim. Resimdeki farklılık diye gözükmeler belki fotograf makinasının ıoşıgı veya diyaframı ile sorun olabilir ama bunu lişikere mal ederek ve benim adımı kullanarak ortada demogoji yapılmasından dolayı gerçekten rahatsız oldum, Mümkün olduğu takdirde sitenizdeki üyeliğimden istifa ediyorum. Teşekkür ederim.
Mesajı Paylaş

İsteğiniz üzerine üyeliğinize son verilmiştir.

Mesajı Paylaş

bu ne böyle   her bu kişini  civcivleri palazları   gündeme  gelince    neden fotoğraf makinası diyafram  ışık sorunu ortaya  çıkıyor  ben kendim  yarı pro    fotoğraf makinası kullanıyorum 
şeref abi    takıntın  olmadığını  biliyorum   ilanda  ama beyaz ayaklı yazmışsın    birde  bu civcvileri yumurta olarak aldığın kişi 20  senelik  tecrübe  ve  stave  dash  kümesiye  kendini  bir tutmuştur  gündeme  gelmesi normal  onlar çünkü  çok ünlü  kişiler bizde öyle    canlılar bekliyoruz  düşman çatlatan bravooo diyeceğimiz 

http://intoko.kijiji.com.tr/c-Hayvanlar-Alemi-Kucukbas-Kumes-Hayvanlari-BEYAZ-SUSEKS-WHiTW-BRAHMA-SUSEKS-BEYAZ-AYAKLI-W0QQAdIdZ351682958 Mesajı Paylaş

Ahmet bey bu konu ile ilgili yorumu bırakalım artık. Belli ki bir kısım insanlar ne üretirse üretsinler bazı kişileri koruma altına alacaklar. Zaten bizim onlarla anlaşamama nedenimiz de bu değilmiydi. Biz ne desek te bu piyasa da bilgi sahibi olmayan insanları fotograf makinası ışık ve diyafram gibi konu ile alakası olmayan sudan sebeplerle savunmaya devam edecekler. Ama er yada geç insanlar bunu anlayacaklardır. Dilerim ki çok fazla kişi bu durumdan zararlı çıkmaz.

Mesajı Paylaş

Sevgili arkadaşlar, konu ile ilgili ilan sahibinin üyeliğinin kendi isteği ile silinmiş olması, cevap hakkının ortadan kalkması nedeniyle bu başlık kilitlenmiştir..Anlayışınız için teşekkür ederim.. Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.