Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

keklik yumurtası ve palazı bulunur

Başlatan hasanemin, 08 Temmuz 2013, 22:54:31

« önceki - sonraki »
merhaba arkadaslar,

Bursa Orhangazi deki ciftliğimizde keklik sülün bıldırcın ve dıger kumes hayvanlarını (cins tavuklar) yetiştirmekteyim.

Keklik yumartası (%100 döllü) ve palazlarını kargoyla gonderebılım ıhtıyacınız durumunda bana ulasın.

Emin
0636 XXXXXXXX

keklık yumurtası 6 tl
keklık palaz 12 tl
sulun yumurtası 10 tl
sulun palaz 20 tl
yetıskın bıldırcın 5tl Mesajı Paylaş

Hasan
Orhangazi / Bursa
Tel: 0543 950 2633
  • Gösterim 7,801 
  • Keklik
  • 12 Yanıtlar

Hasan Emin bey diyelimki bu saydıklarınıza ihtiyacımız var. Sizi tanımıyoruz size nasıl güvenebiliriz acaba ? Lütfedip sitemizde kendinizi tanıtmadan ilan vermişsiniz. Üstelik ilanda tek bir fotoğraf yok. İnternette bu kadar sahtekar ve dolandırıcı kol gezerken biz size nasıl güvenelim ?

Umarım bu mesajı okursunuz da cevabınızı öğrenmek nasip olur. Aksi halde 2 gün içinde bu ilanlar kaldırılacaktır.
Mesajı Paylaş
[IMG]http://i61.tinypic.com/2mpx3sw.png[/img]<br /><br />www.kuluckadunyasi.com

Ilyas bey,

Kusura bakmayı mesajınızı biraz gec gördüm.

Aslına bakarsanız bana güvenmeniize gerek yok. Ben ptt kargo ie yumurtalarımı gönerdiğimde siz paranızı odeyip  öyle alıyorsunuz. Sahtekarlık bir durum yok anlayacagınız ki zaten ben telefon numaramı verdım arandıgımda kendimi net anlattıgıma eminim.

Rsimlerimi de yüklüyorum.

İyi aksamlar. Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

Selamunakeykum hasanemin bey,
Sitemiz formatlarinin dışında bir ilan verdiğiniz için site yoneticimiz ilyas bey tarafından uyarildiginizi dusunuyorum. Sitemizde bu tarz sıkıntılar daha önce yaşandığı için ilyas bey görevinin gereğini yapmıştır.Yoksa hiç kimse sizi sahtekarlık veya dolandiricilikla suçlamıyor.sizinde konuya ılımlı yaklaşıp ilyas beye biraz hak vermenizi umarım.bence uyarıları dikkate alıp tanışma formatında kendinizi tanitabilirsiniz.ayrıca yukleyeceginiz resimler sizin satışlarınız için olumlu sonuçlar doğuracaktır. Takdir edersiniz ki alıcılar için bu önemli bir ayrıntıdır. saygılarımı sunar, hayırlı satışlar dilerim. Mesajı Paylaş
[move]Herkes korktuğundan kaçar, yalnız Allah'tan korkan ona koşar.

Merhaba Muhammed bey,

Ben siteyi bi iki hafta takip ettim ve bu sitenin güvenli oldugunu düsündügüm için konu actım cünkü bu ise baslarken kendimde cok fazla dölsüz yumurta alıp zarar ettim. Ben sizi kesinlike anlıyorum ama sunu merak ediyorum bir sürü üyenin buraya yazdıgı biligilerin dogru olup olmadıgını kanıtlamak ıcın herhangı bır sekilde araştırma yapılıyormu? yani beni kendimi tanıtmak için bir konu actıgımda verdiğim bilgilerin dogru oldugunu nasıl anlıyorsunuz?

Sayfanın kurucusu telefon numaramı kapatmıs olmasaydı zaten konstugumuzda bırbırımızı anlardık. Bir sürü keklik yetıstırmek için irtibata gectiğim  arkadasım bir ıkı alısveriş sonrasında ciftliğimi görmeye geldiler.

Eger açtıgım konu hala siteye ters gorunüyorsa kaldırın.

Mesajdaki resim ekle linki calışmıyor kekliklerimin fotograflarını yukleyemedım bu konuda İlyas beyden yardım istedim cevap verirse  fotografları yükleyecegım.

Açıklamanız için cok tesekkur ederim iyi aksamlar. Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

Mesajı Paylaş
Hasan
Orhangazi / Bursa

maaşallah sayı oldukça fazla hayırlı satışlar. Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

hasan bey bende bursada oturuyorum fakat orhangaziye gelmem için vakit yok bursa içine işiniz düşerse bana birkaç sülün palazı getirme imkanınız olabilirmi acaba? Mesajı Paylaş
White brahma
Susex
Köy Tavuğu
Bıldırcın
Keklik

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.