Google

Yeni Makinam Cimuka ct120 sh birkaç sorum olucak__?

Başlatan HaSaN Başcı, 28 Mart 2013, 08:41:03

« önceki - sonraki »
Yeni makinam cimuka ct120 sh yani 120 gelişim 120 cikim model ismini insallah doğru yazmisimdir..23.03.2013 Cumartesi gunü yumurtalarımı yükledim.10.4.2013 gunü 18 inci gün olucak ve cikima alıcam suan makinamin degerleri ısı 37,5 nem 55 seklinde degerlerde bi yanlışlığım varsa lütfen uyarın. yumurtalarımı cikima alınca degerleri ne sekilde degistiricem arkadaslar bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.Daha yeni oldugum için sizlerle istişare yapmak istiyorum bilmemek ayıp değil öğrenmemeli ayıp demiş atalarımız..Sürçü lisan ettiysek affola..Saygılarımla... Mesajı Paylaş

Bıçak yarasından ibarettir insan vücudu.Dostları sırtına saplar,Sevdiği ise kalbine...!Tel: 0532 202 85 99 Antalya/Merkez
  • Gösterim 9,983 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 16 Yanıtlar

Merhaba çıkımınız bol olsun işallah belki işinize yarar

Cins   Gelişim (Gün)   Gelişim Nemi%   Çıkım(Gün)   Çıkım Nemi%
Tavuk          18        50-60                   3                  70-80
Bıldırcın          15        50-60              3                  65-85
Sülün          21        65                   3                  90-95
Keklik          21        50-60           3                 80-85
Ördek          25         50-60           3                  70-80
Kaz                 28-34     50-60          3-4                   85-95
Hindi                  25           50-60            3                  70-80
Mesajı Paylaş

Ogün bey teşekkür ederim tavukta cikima aldığımızda nemi %70-80 yapicaz onu anladım Yanliz ısı aynimi kalacak 37,5 da. Mesajı Paylaş
Bıçak yarasından ibarettir insan vücudu.Dostları sırtına saplar,Sevdiği ise kalbine...!Tel: 0532 202 85 99 Antalya/Merkez

ısıyı çıkıma 3 gün kala 37,2 indirmelisin yalnız hassasiyet yine 0,1 derece olmalıki 37,1 i aşağı düşmesin Mesajı Paylaş
Hükümdar köylünün yumurtasını alırsa, adamları bütün tavukları alır. (Sadi)

kulanma kitabında çkım sepetinde ısı 37.2 nem %65 yazıyor.fakat ısıyla oynamazsan sadece nemi %65 yaparsan bir sorunla karşılaşmazsın. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Saol Münir abi nemi %65 yaparım...Yanliz benim suan sıcaklık 37.5 abi bir sorun olurmu... Mesajı Paylaş

bir sorun olmaz hasan kardeşim.merak etme Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Ogün bey teşekkür ederim tavukta cikima aldığımızda nemi %70-80 yapicaz onu anladım Yanliz ısı aynimi kalacak 37,5 da.
Makinenin Bulunduğu Ortamıda Dikkate Alarak Nem Yükseltmesini Yapınız. bence nemı 80'e Kadar cıkartmayın. aşırı nem yumurta içindekı cıvcıvı bogabılır.ben %70-75 arasını tavsiye ederim Mesajı Paylaş

10.04.2013 tarihinde  yumurtalarımı cikima aldım ısıyı 37.2 ye nemi ise %70 e ayarladım hayirlisiyla sonucu bekliyorum artık...! Mesajı Paylaş

hayırlı hasan bey benım de 13 ünde ıkıncı partı cıkım olucak onu beklıyorum ayın 10 nundakı cıkımları maşallah ıyı gectı    Mesajı Paylaş

Civcivlerim sorunsuz çıktı %95 cikim aldım şimdi sıra buyutmekte...! Mesajı Paylaş

Maşaallah Hasan bey, inşallah sağ salim büyütmek nasip olur... Mesajı Paylaş

Âmin Serdar kardeşim...Suan ördek yumurtası koydum isi 37.5 nem 60 yaptım bi sorun olurmu acaba arkadaslar___? Mesajı Paylaş

su anlık ölçüler iyidir HASAN kardesım. cıkıma aldıgınız vakıt nemı 70 cıvarı yaparsınız sıkıntı cıkmaz... Mesajı Paylaş

görüşmeli nasılsın hasan kardeşim.
civcivler sağlıkla büyüyorlardır işallah
makinaya ördek yumurtası koymuşsun, yanlız unutma ördeklerde kuluçka süresi 28 gündür.
25 gelişim
3  çıkım
Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

bol bol çıkımlarrrrrrr Mesajı Paylaş
Allahım , islama ve müslümanlara yardım et , onları bütün kötülüklerden koru . Milletimizi ve devletimizi her türlü beladan muhafaza eyle  . AMİN

hasan bey ördek yumurtalarınız çıkdımı ne oldu cevap yazmadınız Mesajı Paylaş
0532 3338659

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.