Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Tavuklarımın Cinsi ve Beslenme ?

Başlatan Murat Göçgün, 08 Ekim 2012, 16:51:14

« önceki - sonraki »
Bu tavukların cinsi nedir. Ve bu tavukları kümese koyalı 3-4 hafta olmasına ragmen 5-6 yumurta aldım. Sebebleri ne olabilir. Yumurta yemi vermemi söyleyenler oluyor. Ama ben dogallıktan vaz geçmek istemiyorum. Doğal yem nasıl olmalıdır. Karışım ne olmalıdır. İlginizden dolayı TEŞEKKÜRLER...

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap

Mesajı Paylaş

• Gösterim 3,969 
  • Tavuk
  • 3 Yanıtlar

tavuklar karışık tek cıns yok orada ama
1 tanesı sarı bacak lıght sussex
1 tanesı hınt kırması
3 tanesı köy tavugu
yumurta olayına gelınce bu sıralar yumurtasının az olması normal mevsımı degil zaten :D Mesajı Paylaş
bize heryer GİRESUN

hepside köy tavuğu olmus gülr güle besleyin Mesajı Paylaş

merhaba. tavukların kümese alışması zaten 3-4 hafta alır. bu 3-4 hafta içinde yumurta verimi beklenmez. buda tavukların yediği yemle alakalı değildir. sitrese bağlıdır. tavukların kümesleri değiştiği zaman strese girer ve yumurtayı keserler. benim tavsiyem bir tavuk kümese yeni alınıyorsa 1 ay besi yemi verilmeli daha sonra arpa buğday ve mısır kırığına geçilebilir. Mesajı Paylaş
SİLVER,SPLASH,BLUE LACED WYANDOTTE
LIGHT BRAHMA (Q7) , DARK BRAHMA (KARA OĞLAN) , LIGHT SUSSEX , SULTAN , İSPENÇ...
544 638 88 77 -HoBi PARK-ANTALYA-

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.