Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Atak-s Gurk Olur Mu?

Başlatan Zafer Aytekin, 13 Eylül 2016, 21:02:12

« önceki - sonraki »
Atak-s cinsi bir yasinda tavuğum var. Yumurtadan çıktığı gunden beridir ben bakiyorum zira kuluçka makinesinden çıktığı icin annesi yok. bahar da (nisan ve eylülde)yumurtadan kesiliyor. Acaba gurka  mi yatacak? Atak-s gurka yatar mi? Yardımcı  olmaniz dilegiyle.
Mesajı Paylaş

• Gösterim 11,719 
  • Tavuk
  • 9 Yanıtlar

Arkadaşlarımın Atakslarında da gurk yatanlar var. Mesajı Paylaş
Smyrna Rottweiler Kennel

http://www.kuluckadunyasi.com

Zafer bey öncelikli olarak tanisma bölumunden kendinizi tanışma formatına uygun olarak tanıtmanız gerekmektedir. Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

zafer bey ataks gurk olur  ve anneliği fena deyil kendi atakslarımdan gurka yatırdım ve güzel çıkım aldım.
Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
zafer bey ataks gurk olur  ve anneliği fena deyil kendi atakslarımdan gurka yatırdım ve güzel çıkım aldım.
Kaç aylarında Gurk oldular hatırlayabılıyor musunuz? Mesajı Paylaş

zafer bey  kesin olmasada 1 ila 1,5  yaş aralığı Mesajı Paylaş

Kanatlıların gurk olma yaşları cins lerine göre değişmekle birlikte aynı cinsten olan hayvanların kümes ve bakım şartlarına görede gurk olma yaşları farklılık gösterebilir. Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Hepinize tesekkür ederim
Mesajı Paylaş

Öncelikle selamlar.bu hafta benim gurk olan ataksım 10 civcivini korumak için kargayı mahvetti 😀 çok iyi gurk çıktı ama 150 ataks tavuktan 2 tane gurk yattı fazla gurk eylimli bir hayvan değil. Mesajı Paylaş

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Öncelikle selamlar.bu hafta benim gurk olan ataksım 10 civcivini korumak için kargayı mahvetti 😀 çok iyi gurk çıktı ama 150 ataks tavuktan 2 tane gurk yattı fazla gurk eylimli bir hayvan değil.
Atak-s lar sanıyorum doğası gereği çok korumacı hayvanlar. Atak-s horozum sürüyü korumak için kediyi gagalıyor, tavuk da yeni aldıklarımı kendi folluğuna sokmuyordu :) Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.