Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Hırıltı

Başlatan saffet çalışkan, 22 Kasım 2015, 21:55:05

« önceki - sonraki »
 merhabalar benim tavuğumda bugün bir halsizlik gördüm yani daha yeni oldu bugün oldu halsizlik gözlerini kapama hırıltı var bugün araştırdım ama ilaçları bulana kadar akşam oldu o yüzden eczaneye gidemedim.bunun için önerebilceğiniz bir şey varmı şimdiden teşekkürler.4 aylık pelymut yarka Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,753 
  • Tavuk
  • 2 Yanıtlar

eczaneye ulaşana kadar böyle durumlarda 500 mg lik aspirini dörde bölüp bir çeyreği tavuga yutturun en azından  ağrısını ve ateşini alır kanını seyrelterek temizler... aklınızda bulunsun Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

Yaz mevsiminden Sonbahar,Kış aylarına geçişlerde havaların ani değişikliğinden dolayı bu tip vakalar yaşanabiliyor.Önerim sularına Eritrom toz antibiyotik koyunuz sonrasında 3 gün deri altına 0,5 cc Linco Specktin iğne vurunuz,tedavi sonrasıda vitamin ile desteklemeyi unutmayın hayvanlarınızı. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.