Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

ördeğimin Uykusu

Başlatan Zafer Yenidoğan, 03 Ekim 2015, 18:55:01

« önceki - sonraki »
Merhabalar benim 2 ördeğimde tek ayak  üstünde uyuyolar sizce neleri var? Mesajı Paylaş

• Gösterim 2,667 
  • Ördekler
  • 3 Yanıtlar

Fotolarini gormem gerekiyor surekli mi uyuyorlar peki istahlari nasil yem yiyorlarmi yoksa surekli gozler kapalimi... Mesajı Paylaş
GUSHTEREK

normal bir durum sanırım  :) ben 1,5 senedir bakıyorum çok derin uyumayıp öylesine daldıklarında ayakta uyuyorlar.tek ayak olmasının sebebi belki ayaklarını dinlendiriyor olmasıdır. Mesajı Paylaş

görkem bey iştahları yerinde saece bi 5 veya10 dakika uyukluyorlar
pınar hanım ewet oylesine dalıyolar :D
fotolarınıda en yakın zamanda atarım Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.