Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

Nestbox 120+40 Kuluçka Makinesi

Başlatan murat.özkan, 12 Temmuz 2015, 09:52:31

« önceki - sonraki »
arkadaşlar kullananlar hakkında bilgi verirseniz ve kaç yılında aldınız makineyi kaç yılının modeli çünkü her sene sanırsam ufak değişikler oluyor makinede eksiklikleri gidermek için. Mesajı Paylaş

• Gösterim 7,191 
  • Markalı Kuluçka Makineleri
  • 12 Yanıtlar

2011 yılından beri kullanıyorum.bu seneki üretim modellerinde ultrasonik nemlendirme yapmışlar.daha önceki üretimlerinde yenilikler hep yazılımal idi.makinanızı gonderıyorunuz ücretiz yeni yazılımı yüklüyorlardı. Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

EVOBT RS6 Slim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mesajı Paylaş

Cok guzel bir urune benziyor

Mesajı Paylaş

İçerinin tam olarak görülmesi cıkım zamanı çok hos olacaktır.Çimuka neden tam cam yapmıyor anlasılmaz. Mesajı Paylaş

Evet komple önü cam olması iyi

Mesajı Paylaş

makina gerçekten kullanıslı ön pencere komple cam fiyatı su an kaç TL acaba ? Mesajı Paylaş
Doğaya  saygı  duy

120 gelişim+40 çıkım=1200 tl
240 gelişim+90 çıkım=2000 tl Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Makinem nestbox

Mesajı Paylaş

Sicaklik ölcer koydum farklo olcuyor. İcinde 3 tane var.

36.7
36.0
35.2

Nem olcerde hepsinde 59

Makinem ise 37.5 nem 59 da

Mesajı Paylaş

Makinaya güven

Çıkım günlerini  takip et gününde çıkıyorsa ısı ayarı doğru dur.
1-2 gün gec çıkıyorsa  fazla gösteriyor Mesajı Paylaş
www kuluckadunyasi.com

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
240 gelişim+90 çıkım=2000 tl

Öğrenmek için soruyorum, gelişim 120 demişsiniz, çıkan civcivler makinanın içinde mi gelişiyor? Yani ayrıca civciv ünitesine gerek kalmıyor mu? Mesajı Paylaş
İstanbul/Eyüp

240 gelişim+90 çıkım=2000 tl

Öğrenmek için soruyorum, gelişim 120 demişsiniz, çıkan civcivler makinanın içinde mi gelişiyor? Yani ayrıca civciv ünitesine gerek kalmıyor mu?

Ahmet bey
Makineler boyutuna ve içerisindeki viyol düzeneğine göre yumurta adeti almaktadır.120 lik makineye 120 adet yumurta koyduğunuzu düşünürsek,koyduğunuz ilk gün ile 18.ci gün arasındaki döneme Yumurtanın makine içerisindeki gelişimi denir.(Yumurta içerisinde civciv oluşumu başlar) 18.ci gün yumurtalar viyollerden alınıp çıkım sepetine bırakılır (civcivlerin rahatça çıkabilmesi için) 18.ci gün ile 21.ci gün arası geçen zamanada çıkım denilir...
Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.