Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

cüce koşin ve sarı bacak susek civcivleri

Başlatan samed türk, 04 Şubat 2013, 21:29:14

« önceki - sonraki »
Herkese Merhaba...
Arkadaşlar geçen Cuma bir satıcıdan 8 adet cüce koşin, 6 adet sarı bacak susek civicvi aldım.
10-12 günlükler. Bu civcivlere ne tür yem vermeli ve bulundukları yerin özellikleri nasıl olmalıdır?
BU konu hakkında yardımcı olabirlir misiniz? Mesajı Paylaş

• Gösterim 4,722 
  • Tavuk
  • 5 Yanıtlar

Etlik civciv yemi verin fenli yem yani,atraksiyona girmeyın bence ihtiyaclarını o yem tam karsılıyacaktır.Bulundukları yeri günlük 20 saat aydınlık tutmalısınız sıcaklık 30 derece civarı olmalı altlık olarak saman,talas,toprak kullanabilirsiniz ancak talas daha iyi dıskılarının cabucak kurumasını sağlıyacaktır. Bir kac ay dişinizi sıkarsanız agustos-eylülde yumurtalarınıza eylülğn ortalarında cücelerin doğal kuluckasından yeni civcivlerinie kavusacaksınız  :) basarılar dilerim ..  :) Mesajı Paylaş

muhammet beyın dedıklerıne katılıyorum yanlız etlık yem vermenız cıvcıvlerınızde yaglanma yapacaktır bunun yerıne cıvcıv gelıştırme yemi kullanmanızı tavsıye ederim Mesajı Paylaş
bize heryer GİRESUN

http://www.kuluckadunyasi.com/index.php/topic,2107.msg14911.html#msg14911

burada yazılı olan ları uygularsanız iyi bir sonuç elde edrsınız Mesajı Paylaş
bize heryer GİRESUN

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim.
Mesajı Paylaş

2 hafta önce 6 koşin civcivi ve 1 susek civicvim öldü.
Çok üzüldüm Mesajı Paylaş

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.