Haberler:

Türkiye'nin En Büyük Forum Sitesi

Google

tavuklar hk

Başlatan abdullah çap, 12 Ağustos 2014, 11:50:56

« önceki - sonraki »
selamun aleyküm arkadaşlar büyük bir tavuk çu değilim ama 20 civarı ligorin atak lohman vs tavuklarım var örneğin tavuğa bir şey oluyor başlıyor sendelemeye soruyorsun araştırıyorsun tabii ya arkadaş her kafadan ayrı ses tavuk ishal olmuş biri öyle yap öteki böyle yap hiç birinin dediğini yapmadım bir gün tavuğa gerçek köy yoğurdu yedirdim valla 1 gün sonra tavuk oldu maşallahlık bir konu daha oda tavuk sahtekarlarına bi astrolop işi var evlere şenlik haci kadı var gerze var bir iki çeşit daha siyah var hep birbirine benziyor adam bu astrolopdur deyip satıyor ya ayıptır.
  Mesajı Paylaş

Suheda govdesi, bir baksana daglar taslar...
O, ruku olmasa, dunyada egilmez baslar,

Vurulmus temiz alnindan uzanmis yatiyor;
Bir hilal ugruna ya Rab, ne gunesler batiyor!
  • Gösterim 2,809 
  • Sohbetten Muhabbet Doğar
  • 3 Yanıtlar

Aleykum selam Abdullah Bey Bunları yaşamak istemiyorsanız aşı takvimine göre düzenli aşılarını yapacaksınız temizliğe dikkat edeceksiniz ve vitamin katkılarını ihmal etmeyeceksiniz. Sahtekarlar her işte oldugu gibi bu sektordede malesef var.Bu işi bilmeden sormadan araştırmadan herkese itibar ederek yapılmaz.Önce faydalı forum sitelerinden istifade ederek oradaki arkadaşlara sorarak yapabilirsiniz.Forum sitelerinde sahtekar kişiler çok uzun süre barınamaz.Ama sadece satış üzerine kurulan sitelerde her çesit insanlar bulunur ve alıp almamakta tereddüt ederiz...Bu işe girip de dolandırılmayan insan pek az. aceleci olmayacağız ve satış sitelerindeki resimlere fiyatlara aldanıp alışveriş yapmayıp acele etmeden .referans üzere ve sizin takipinizle alışveriş yapacaksınız saygılar... Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

aynen üstadım doğru fakat bu konuyu açmamdaki amaç 1 canım çok sıkılıyor bu tür insanlara 2 sen çok güzel bir yazı yazdın burdan insanlarda faydalansın istedim çok hoş bir yazı oldu tşklerr efendim. Mesajı Paylaş
Suheda govdesi, bir baksana daglar taslar...
O, ruku olmasa, dunyada egilmez baslar,

Vurulmus temiz alnindan uzanmis yatiyor;
Bir hilal ugruna ya Rab, ne gunesler batiyor!

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
aynen üstadım doğru fakat bu konuyu açmamdaki amaç 1 canım çok sıkılıyor bu tür insanlara 2 sen çok güzel bir yazı yazdın burdan insanlarda faydalansın istedim çok hoş bir yazı oldu tşklerr efendim.
Rica ederim ne demek ,bu bizim görevimiz Abdullah Bey. Mesajı Paylaş

Günün Adamı Olmaya Çalışma, Hakikatın Adamı Olmaya Çalış. Çünkü Gün Değişir, Hakikat Değişmez...(Hz.Mevlânâ)

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.