Google

Arkadaşlar tavuğumla ilgili bir bakarmısınız

Başlatan Barış Akyol, 21 Temmuz 2014, 12:47:49

« önceki - sonraki »
Ben 2 tavuk , 2 horoz besliyorum , bayağa büyüdüler vesselam ama dün gördüm bir tanesi ayağını  altındaki demirlere sıkıştırmış , şimdi  tavuğumun o ayağı tutmuyor ,  evde neler yapabilirim  yardımcı olurmusunuz , şimdiden teşekkürler. Mesajı Paylaş

• Gösterim 6,487 
  • Hastalıklar Ve Tedavileri
  • 14 Yanıtlar

Ayağını elinizle iyice kontrol edin kırık falan var mı? Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=Silver Spangled Hamburg=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Linklerin Görülmesine İzin Verilmiyor. Uye ol Veya Giris yap
Ayağını elinizle iyice kontrol edin kırık falan var mı?

Onu nasıl anlıyabilirim ? Mesajı Paylaş

Kırık olduğunu pek sanmıyorum söylediklerinize göre incilme gibi... Ayağını hafif hafif sıkarak anlayabilirsiniz Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Ama ayağını hiç oynatmıyor ,  bir tarafa düştümü kendisi kalkamıyor  yardımcı olmadan , ben onu ayakta tutuyorum ancak öyle yemini yiyor , suyunu içebiliyor Mesajı Paylaş

Augmentin 1000 ml herhangi bir eczaneden alıp hapı 2 ye kırıp 5 gün ağzından yutturun,2 gün boş geçin tekrar 5 gün devam edin ;)
[IMG]http://i62.tinypic.com/erlvkp.jpg[/img] Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Antibiyotiğin yanında ağrı kesici yangı giderici bir ilac daha olabilir. Mesajı Paylaş

Antibiyotiğin yanında ağrı kesici yangı giderici bir ilac daha olabilir.

Muhammet kardeşim zaten verdiğim ilaç çok kuvetli bir ağrı kesici ekstra başka bir ilaç kullanmasına gerek yok. Mesajı Paylaş
[size=12pt]www.facebook.com / [color=red]Profesyonel Tavukçuluk...[/color][/size][color=green]Beslenilen Türler;[/color][color=blue]Light Brahma[/color]

Augmentin 1000 ml herhangi bir eczaneden alıp hapı 2 ye kırıp 5 gün ağzından yutturun,2 gün boş geçin tekrar 5 gün devam edin ;)
[IMG]http://i62.tinypic.com/erlvkp.jpg[/img]

Aldım ilacı , umarım dediğiniz gibi iyi olur :/ Mesajı Paylaş

Muhammet kardeşim zaten verdiğim ilaç çok kuvetli bir ağrı kesici ekstra başka bir ilaç kullanmasına gerek yok.
Abi nasıl agrı kesici  :)  prospektüsünü okudum tüm bakterileri içine almıs geniş spekturmlu bi antibiyotik ölüyü diriltir gibi  ;D Mesajı Paylaş

Abi nasıl agrı kesici  :)  prospektüsünü okudum tüm bakterileri içine almıs geniş spekturmlu bi antibiyotik ölüyü diriltir gibi  ;D

Umarım hastayıda iyileştirir kardeşim. :)) Mesajı Paylaş

Abi nasıl agrı kesici  :)  prospektüsünü okudum tüm bakterileri içine almıs geniş spekturmlu bi antibiyotik ölüyü diriltir gibi  ;D

Boşuna yazmadık ismini o ayağa kaldıramazsa başka birşey kaldıramaz zaten :D Mesajı Paylaş

Recep abi o ilaç başka hangi hastalıklarda etkili oluyor? Mesajı Paylaş
=Silver Laced Wyandotte=
=White Belgian Bantam=
=Atak-s=
=Lohman Brown=
=Plymouth=
=Red Broiler=
=Rhode Island Red=
=Köy Tavuğu=

Hap tedavisi sonucu gözlemlerinizi belirtirseniz iyileşme sürecinden haberdar oluruz ;) Mesajı Paylaş

kırık ve incimelerde en önemli erken tanı ve teşistir arkadaşlar ben genelikle zeytinyağ içine koydugum kantoron la bir karışım yapıyorum ve ilk müdale onla ve sonra acık yara deyilse hayvandaki kendi pisligine bir bebek aspirini rendeleyip onu sürüyorum ve şu zamanakadar çok faydasını gördüm. bilgi kulaktan kulaga gezerse deyer kazanır.... Mesajı Paylaş
hayvan sev ki insanları tanı.

Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren Kuluçkadünyası.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.Kuluçkadünyası.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.